Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

KRISTOS SE RODI!!!

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1KRISTOS SE RODI!!! Empty KRISTOS SE RODI!!! 7/1/2009, 03:26

Gost

Anonymous
Gost

Svim clanovima PRAVOSLAVNE VJEROISPOVJESTI...sretan i blagosovljen BOZIC...

Zeli Vam Lori Exclamation Exclamation Exclamation

2KRISTOS SE RODI!!! Empty Re: KRISTOS SE RODI!!! 7/1/2009, 05:35

ttiinnaa

ttiinnaa
STAR clan
STAR clan

SRECAN BOZIC SVIMA I OD MENE!!!!

3KRISTOS SE RODI!!! Empty Re: KRISTOS SE RODI!!! 7/1/2009, 13:14

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Srtetan Bozic,.....Puno zdravlja, srece i toplote u i oko srca zeli vam
MIRJANA

KRISTOS SE RODI!!! 866569 KRISTOS SE RODI!!! 866569

4KRISTOS SE RODI!!! Empty Re: KRISTOS SE RODI!!! 7/1/2009, 17:15

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Vaistinu se rodi!


Ali ne Krist,nego Hrist.

5KRISTOS SE RODI!!! Empty Re: KRISTOS SE RODI!!! 7/1/2009, 18:07

Gost

Anonymous
Gost

Lena ::Vaistinu se rodi!


Ali ne Krist,nego Hrist.
Draga moja Lena...........osobno se drzim u pravopisu......Vuka Karadzica i njegove izreke.....
CITAJ KAKO PISE,PISI KAKO GOVORIS.................
Ja za ISUSA kazem KRIST.......a,iznad svega postivam tebe i to sto ga di nazivas HRIST!!! KRISTOS SE RODI!!! 5898
KRISTOS SE RODI!!! 866569

6KRISTOS SE RODI!!! Empty Re: KRISTOS SE RODI!!! 7/1/2009, 20:50

Lena

Lena
V.I.P clan
V.I.P clan

Lori,


da ne bude zabune...Ne znam koje si veroispovesti i nije to ni bitno,jer mi namera nije bila da te uvredim,mada ti to tako nisi ni shvatila kako mi se cini.

Elem, ako nisi pravoslavne vere,a htela si nama koji to jesmo da cestitas Bozic,onda to treba uraditi kako treba. Jer nigde ni u jednoj knjizi ,pa ni u Bilbliji ne pise Krist nego Hrist.Niti na Liturgiji pominju Krista nego Hrista. I ne zovema ga tako samo ja,nego svi pravoslavne veroispovesti.

Toliko o tome. Bez ljutnje.

7KRISTOS SE RODI!!! Empty Re: KRISTOS SE RODI!!! 7/1/2009, 21:59

Gost

Anonymous
Gost

Lena ::Lori,


da ne bude zabune...Ne znam koje si veroispovesti i nije to ni bitno,jer mi namera nije bila da te uvredim,mada ti to tako nisi ni shvatila kako mi se cini.

Elem, ako nisi pravoslavne vere,a htela si nama koji to jesmo da cestitas Bozic,onda to treba uraditi kako treba. Jer nigde ni u jednoj knjizi ,pa ni u Bilbliji ne pise Krist nego Hrist.Niti na Liturgiji pominju Krista nego Hrista. I ne zovema ga tako samo ja,nego svi pravoslavne veroispovesti.

Toliko o tome. Bez ljutnje.
Draga moja Lena...........smatram da danas,na blagdan.....nije ni MJESTO ni VRIME........za,moje i tvoje pojasnjavanje.........stoga .........slijedi moj odgovor ,nakon blagdana,na temi RELIGIJA...
Stoga jos jednom .....od srca , svim clanovima PRAVOSLAVNE VJERE zelim sretan i blagosovljen BOZIC Exclamation Exclamation Exclamation

8KRISTOS SE RODI!!! Empty Re: KRISTOS SE RODI!!! 8/1/2009, 02:49

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Od mene takoder sve najbolje i blagoslovljen vam Bozic KRISTOS SE RODI!!! 5898

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions