Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

[solved]PRAVILNIK FORUMA

+17
*LaNe*
boyanna :)
mars20
blizanac_75
neniti
mimica
Rule
ribica
Maya87
yaya
draganica
lavica
Gogi
Natasa Bg
inja
tina
Astrolog
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 7/8/2008, 17:33

yaya

yaya
aktivan clan
aktivan clan

ribica ::Pa zena onda kao sto rekoh molim lepo -izvolte kod astrologa na konsultacije nego buni se tu a htela je da papne pitanje i to je to osecam da pitalice,knjizevnost i te tako podforume nije ni posetila a zato kritikuje sto mi lepimo slicice [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 631123 Pa kao da smo obavezni da ukrasimo post,e pa izvinte ali mozda mi volimo da ukrasavamo postove i mozda volimo da lepimo slicice i uostalom slicice je niko nije terao da lepi niti u pravilniku to negde stoji,stoji da zaradjuje poene avartarom sto je jos i povoljnost za takve kao sto je ona!
Ma ajte....iznervirala me je [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 631123 [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 631123
Sad kao na fin nacin bi da nam kaze da mi nemamo zivot nego blejimo po netu na tamo nekom forumu koji je astroloski a teraju te da lepis slicice a ona je kao MNOGO zauzeta stvarnim zivotom pa joj je nas forum smaracki shit ona bi samo da postavi svoje pitanje i da pali....Sta sam ja gruba???!!!
Sve sam lepo rekla king a i ona izmedju redova a ni ne zna ko je sve ovde na forumu nikoga ne poznaje a donela je svoj sud...ma idi...iznervirala me je bas MNOGO! [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 276957


Zanimljivo je ovo, draga kolegice... Opisala si me od glave do pete, sve sto sam namjeravala i htjela, poslala si me k astrolozima, pa da narucim astrolosku kartu, da bih postavila pitanje i otperjala... itd. Ni to nije bilo dosta nego si naglasila da sam ja kao MNOGO zauzeta, kao da si svakodnevno sa mnom u dnevnom boravku i znas kako ja prevrcem po daljinskom upravljacu a titlovi se nizu i nizu. Ali znas, nije bas sve tako kao sto si zamislila,nije bas sve bruto i neto... Nema potrebe da se opravdavam i opisujem ti sebe kada ti razgovor sa mnom mozes zapravo voditi i sama. Tek da ti kazem nesto sto ne znas a mislis da znas - nisam netko tko ima iskustva s forumima i razgovorima s ljudima koje nikad nisam vidjela u zivotu i utoliko je zanimljivo sve ovo ispalo i veseli me. I nisam donosila sud o osobama nego o pravilniku. Covjek moze puno nauciti o sebi kroz ovo i zato je lijepo i korisno sto smo popricale i ponesto naucile... Zelis li me doista bez hipotetike upoznati, nudim ti svoje podatke. U njima sve pise... 10.10.1974.,4.15,Pula.
Pozdrav

27nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 8/8/2008, 20:43

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 227955 Bas ste me slatko nasmejale ,izgleda da vam je obema bioritam veoma los, a to se vidi iz jucerasnjeg dana ,zao mi je...takav vam je dan bio...a mozda se niste razumele ili protumacile...mozda je trebalo malo vise,
tolerancije ...ipak se ne poznajete a i vreme je potrebno za to kao i ljubavi ,strpljenja,pa kad to sve uradis i upuznas dobro osobu i vidis da sa njom ne vredi komunicirati,e onda tek kreces u akciju [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 631123 [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 631123 ...
i tako sve zavisi... [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 419173

28nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 9/8/2008, 20:29

mimica

mimica
aktivan clan
aktivan clan

auuuu pa sto nas obruka tako ribice ccc
Mora da je ustala na levo peraje danas,YAYA nije ona tako ratoborna mi smo ovde vrlo prijateljski raspolozeni ima ona momente kad se unervozi malo....pojuri je neka ajkula pa ...

ribice [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 872738

YAYA [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 294170

Mozes da se pozdravis sa svima u podforumu
pozdravi,cestitke,upoznavanje

http://www.aspektastro.net

29nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 9/8/2008, 20:30

mimica

mimica
aktivan clan
aktivan clan

Maya87 ::
tmlavica ::[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 227955 YAYA!!!
NE ZNAM SAMO ZASTO ODUSTAJES A NISI NI KRENULA?....FORUM JESTE ASTROLOSKI ALI IMA DOSTA TEMA KOJE NEMAJU VEZE SA ASTROLOGIJOM I PUNO PITANJA (NPR.U PITALICAMA)NA KOJA MOZES ODGOVORITI I BEZ POZNAVANJA ASTROLOGIJE....SVI SMO MI OVDE DOSLI ZBOG NEKOG PROBLEMA I ZBOG NEKOG PITANJA...I NEMOJ DA SE LJUTIS ,ALI OVDE NIKO NE POKAZUJE SVOJE ZNANJE IZ INFORMATIKE....PRAVILNIK FORUMA JE POSTAVLJEN SAMO IZ RAZLOGA GOMILANJA PITANJA NA ODREDJENIM TEMAMA,DRUGI NE POSTOJI!!!!ALI TVOJA JE ODLUKA DA L CES PISATI ILI NE ,KAO STO JE I ODLUKA ALEX DAL CE ODGOVORITI NA TVOJE POSTAVLJENO PITANJE
MISLIM DA IMAS DARA ZA PISANJE I DA JE BAS VELIKA STETA AKO NAM SE NE BI PRIDRUZILA...
NEMOJ DA ODUSTAJES JER SAM SIGURNA DA CES BRZO SAKUPITI POENE!!!!
[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 920233 pozdravslatki


Jeste da nema veze sa vezom, ali moram da kazem da imas extra pristup ljudima! Sve pohvale [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 382320
[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 137100

moram da se slozim!Zato i jeste the best moderator!

pozdravslatki

http://www.aspektastro.net

30nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 9/8/2008, 23:23

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

HVALA DUSICE NA POHVALAMA...I TEBI MAYA I TEBI MIMICE....I JESTE DA MI TO IZUZETNO PRIJA I ZNACI...AL NEMOJTE BAS STALNO DA ME HVALITE...IPAK SAM JA [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 851463 ...UOBRAZICU SE COVECE..... [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 768168


[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 735510

31nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 19/8/2008, 03:22

Gost

Anonymous
Gost

E,SLATKICE moje,a kako cu ja da saznam,koliko sam naprimjer skupila poena,ono kako to da imam pod kontrolom? [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 973100 srced

32nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 19/8/2008, 12:18

mimica

mimica
aktivan clan
aktivan clan

Lori ::E,SLATKICE moje,a kako cu ja da saznam,koliko sam naprimjer skupila poena,ono kako to da imam pod kontrolom? [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 973100 srced

Prosto Miki posaljes pp Alexs i ona ti kaze a mozes i sama da racunas ispod uh izvini tek sad vidim da pricam sa muskarcem Razz ha ha ja ti pisem u zenskom rodu :)
E pa ispod oznaka za pol i horoskopske znake imas clan od .... pa onda komentari ti imas 7 i to su ti poeni za pocetak 7 komentara - 7 poena,sakupis barem 17 komentara i imas avartar koji je 2 poena i postavis neku novu temu jos 2 poena i eto ti star clanstvo mislim da treba da imas oko 20 poena za star a ti imas vec 9 poena.
Eto koiko sam ja upucena a bolje da pitas lavicu ili draganu one bi trebale da znaju
scratch

[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 805740

http://www.aspektastro.net

33nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 19/8/2008, 16:44

Gost

Anonymous
Gost

mimica ::
Lori ::E,SLATKICE moje,a kako cu ja da saznam,koliko sam [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 122133 naprimjer skupila poena,ono kako to da imam pod kontrolom? [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 973100 srced

Prosto Miki posaljes pp Alexs i ona ti kaze a mozes i sama da racunas ispod uh izvini tek sad vidim da pricam sa muskarcem Razz ha ha ja ti pisem u zenskom rodu :)
E pa ispod oznaka za pol i horoskopske znake imas clan od .... pa onda komentari ti imas 7 i to su ti poeni za pocetak 7 komentara - 7 poena,sakupis barem 17 komentara i imas avartar koji je 2 poena i postavis neku novu temu jos 2 poena i eto ti star clanstvo mislim da treba da imas oko 20 poena za star a ti imas vec 9 poena.
Eto koiko sam ja upucena a bolje da pitas lavicu ili draganu one bi trebale da znaju
scratch

[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 805740
E, Mimica,puno ti hvala sto si mi pojasnila ovo [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 122133

E,nisi pogrisila,ja sam ti zensko sa lipim godinama,ej a da vidis kak BABA izgleda,oci bi ti napravile ono znas POING!

Eto jos jednom hvala ti ,i cujemo se [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 973100

34nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 19/8/2008, 16:51

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

Lori menjaj onda pol na profilu taj tegic pre slicica koji znak ispod avartara pokazuje da si muskog pola za zene stoji cvetic znas?
[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 872738

E i daj napravi galeriju sebi ja svoju bas spremam da se vidimo medjusobom kake smo [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 92912

http://aspektastro.net

35nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 20/8/2008, 01:37

Gost

Anonymous
Gost

[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 338500 Tina hvala ti,sto si mi napominila,uopce nisam obratila paznju na to,zeznula sam se pri registraciji ocigledno.
Ova podudarnost za AVATAR je slucajnost.Ah staces mi zenske smo stvorene da patimo!!!!!!!!!!!!
Ovo za galeri,nisam bas foto-genik ali razmislicu,zdruge pak strane ideja ti je ORGINALNA. [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 920233 [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 973100

36nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 20/9/2008, 20:04

neniti

neniti
V.I.P clan
V.I.P clan

Tek sam se uclanila i malo mi nejasno kako da znam koliko poena imam? Jos nesto, koliko vidim forum LJUBAV je otkljucan ili gresim?

37nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 20/9/2008, 22:48

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

prvo [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 338500 neniti i [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 294170

vec smo objasnjavali ovo lori kad je dosla koji post na gore pa pogledaj a u ljubav mozes da ostavis pitanje al alexs ce da ti odgovori tek kad postanes star jeste otkljucan al odgovora nece biti dok ne skupis poene ali zato mozes da pitas nas u vezbaonici ako hoces .
Lako ces da skupis poene he he samo idi na pitalice i postavljaj teme [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 920233

http://www.aspektastro.net

38nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 20/9/2008, 22:50

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

evo sadsam ti stacunala za sad imas 14 ako su ti ovih 12 postovi bez pitanja za aa tim otvori neku temu i brze ces ih skupiti

http://www.aspektastro.net

39nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 20/9/2008, 23:10

neniti

neniti
V.I.P clan
V.I.P clan

hvala ti na odgovoru. Ni sama ne znam da li su mi u ovih 12 i pitanja. Provericu.

40nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 3/11/2008, 15:49

blizanac_75

avatar
aktivan clan
aktivan clan

ja predlozila...pa eve sad moram opet da pisem 10 postova,qq!sto ste me bre izbrisali iz VIP clanstva?:)salim se,nema veze,ete mene jopetttttt....i super mi je ova ideja:) [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 872738

41nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 3/11/2008, 15:53

blizanac_75

avatar
aktivan clan
aktivan clan

ej narode,evo ja napisala te postove i vise od 10 ali nesto opet nece:)ajde pomagajte jer imam hitna pitanja:)

42nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 3/11/2008, 16:59

mars20

mars20
moderator
moderator

blizanac_75 ::ej narode,evo ja napisala te postove i vise od 10 ali nesto opet nece:)ajde pomagajte jer imam hitna pitanja:)






Kako postajemo aktivni kad negdje gori........ Šta li je tako hitno ..................?




[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 276957 [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 409479 [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 671444

43nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 3/11/2008, 23:57

blizanac_75

avatar
aktivan clan
aktivan clan

ma aktivna sam ja ovde od samog pocetka,eto vidis da je ovo pravilo uvedeno zahvaljujuci meni:))sad mi se obilo o glavu ali...boze moj:))a hitno je...sta drugo nego ljubav:))

44nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 6/3/2009, 01:03

boyanna :)

boyanna :)
clan
clan

mene je interesovalo kako se racunaju ti poeni,ko ih racuna....i da...narode pa kad se ti vi na ovom forumu,ja ko da sam sama ovdje...malo mi bzv sama sa sobom da pricam...Sad

45nova tema Pozdrav! 11/4/2009, 19:27

*LaNe*

*LaNe*
V.I.P clan
V.I.P clan

[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 76168

Pozdrav svima! Malopre sam se registrovala, a sada vidim da ce mi trebati podosta vremena da sakupim poene da bih mogla da ucestvujem u nekom ozbiljnijem astro-radu!
Pa,dobro.....sto se mora nije tesko! [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 354555
[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 846545
duga>

46nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 19/3/2010, 14:14

beka-bo

beka-bo
moderator
moderator

Jel ovi poeni jos vaze?

47nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 7/5/2011, 18:13

sappho

sappho
clan
clan

dakle...
ima li žive duše na ovom forumu?

48nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 8/5/2011, 20:00

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

ima... [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 679538 Embarassed

http://aspektastro.org

49nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 19/6/2011, 05:14

jupiter60

jupiter60
clan
clan

Nisam strucnjak za forume i kompjutere, a tek za skupljanje poena. Bas ste specificni. Koliko sam samo cekala na registraciju. Sve je super, zivot je pred nama. Pozdrav

50nova tema Re: [solved]PRAVILNIK FORUMA 23/7/2011, 22:52

Venera66

Venera66
clan
clan



[solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 227955
Dali je ovaj sajt još uvek aktivan,zašto mi se samo pojavljuju poruke i komentari od prošle godine.Šta se ovde dešava volela bi da znam?
pozdravslatki [solved]PRAVILNIK FORUMA - Page 2 405831

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions