Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Astro prevare-sa starog foruma

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

DIJANA:
Cao svima,
Zelela bih da cujem misljenja o raznim call - centrima koji su se namnozili kao pecurke posle kise! Ljudi, pa na svim mogucim televizijama nicu astro emisije! Pa do skoro nisam ni znala da u ovoj zemlji ima toliko astrologa! Da li se neko pita da li oni nesto znaju, ili su tu samo zbog otimanja love. Da li se ljudi osveste kad dobiju telefonske racune? Na mnogima od tih emisija i ne pise cana minuta. A bas ti imaju najvise emisija! (Necu da navodim ime firme!)
I da li su nekome rekli nesto lose? Ne!!! Svima ce za mesec dana da procvetaju ruze! Da li narod stvarno veruje? Da li su ljudi glupi?
Ja sam zvala nekoliko puta i ukapirala u cemu je fazon. Pa vise necu! da li jos neko ima slicnih iskustava?
Ali nesto moram da kazem, nije reklama, nego istina. Call - centar (cije je broj dostupan na ovom forumu), posteno radi svoj posao! A nemaju ni reklamu, niti emisije u udarnim terminima! Ne bave se ni hot - lineom, ni pricaonicama! Samo astrologijom. Slucajno sam ih nasla preko neta. I jako sam zadovoljna. Zainteresuju se za problem, pokusavaju da ga rese do kraja, prate situaciju. I ne prestaju dok ne rese. Pravi entuzijasti! Zato ih postujem! Ostajem im verna i cim se pojavi problem, ja im se obracam.
Ali na ovaj nacin, zelim da upozorim ljude da se cuvaju pljacke! Jer to je mafija, nisu ni malo naivni. Pa samo ih slusajte.... Samo se ne javljajte, molim vas!
Zelela bih da cujem razmisljanja na ovu temu. I ljudi cuvajte se, jer kad stigne racun....
Pozdrav svima!
Dijana

Tikili
Gost

Svaka cast Dijana!
Ne mogu da ne odgovorim jer i mene isto MNOGO nervira sve to,skroz si u parvu.Ma da ovaj nas centar nije ni nalik bilo kom drugom koji sam nazvala a kao strastveni vernik astrologije bilo ih je dosta.najvise me nerviraju oni iz Fon.....a vidim da ni ti neces da navodis firme ali odmah sam razumela sta si htela reci.Niko te bre ne je.e od njih tamo,svaki put dobijes nekog drugog a ona uvodna poruka duuuuuuuuuugacka traje najmanje 10 minuta!Opcija 1 opcija 2 opcija i tako do 100 zaboravis sta si hteo da pitas pa onda muzika kao da si zvao radio traje sto godina!
Znas kako sam se ja iznenadila kada sam zvala ovaj centar prvi put Shocked krene onaj automat a ja se spremila da mogu rucak da skuam dok ne zavsi kad ono tri reci i zvoni Shocked Astrologa kog hoces mozes da nadjes rade na tvom problemu sto ti kazes dok ne zavrse i znaju ko si bre kad zoves opet! Very Happy A ne da pricas sve iz pocetka,ne znam ja im isto ostajem verna jer su stvarno divni i stvarno im je stalo da pomognu.A za te emisije Confused pa to samo cu reci NO COMENT KATASTROFA! 50din+pdv pa ti vidi a zvala si i sama cekas sto godina.Ma uzas a kad pocnu da te ubedjuju da si nesto sto nisi :evil: da poludis!
Pozdravljam tvoju temu bilo je krajnje vreme da se neko i toga seti i kaze STA SE STVARNO DESAVA!

Dijana

Evo mene opet na da tu temu!
Da to sam juce zaboravila. Slusanje muzike! Naslusala sam se vala.... za ceo zivot! I umilnih glasica! Sve opcije naucila napamet, muziku posle pevusila, usla mi u usi! I svaki put moras da je slusas. Stvarno strasno!
A tu firmu, (kojoj navodis pocetno slovo), u Bosni su tuzili sudu, zbog obmanjivanja ljudi! To sam cula na bosanskoj TV. Samo ovde nikako to da im se desi, jer valjda donose veliki prihod Telekomu.
I nisam jos spomenula one sto gledaju u Tarot karte na lap - topu! Mada su sad prestali tako, valjda videli ljudi da ih lazu! Te koje su radile tako, sad su presle na numerologiju!
Pre jedno godinu dana, gledala sam na pojedinim TV. Mesaju karte na lap - topu, a onaj ko je pozvao kaze: "Stop". Ne razumem se mnogo u Tarot, ali znam toliko da onaj kome se gleda, mora te karte da mesa i deli! Zamislite, na lap - topu!!! A jos pored njih sedi voditelj, koji do iznemoglosti ponavlja iste stvari! Ono broj telefona na koji ih mozete dobiti, telefon u centru, na koji broj mozete poslati SMS, itd... Pa sve to sluzi da oduzima vreme i da uzmu sto vise impulsa!
Molim vas ljudi, ne zovite ih, nemojte da vas pljackaju!
A zbog njih posteni ljudi ne mogu da rade.
A kad sam prvi put pozvala ovaj nas centar i ja sam se zacudila kad sam cula kratku uvodnu poruku. I nema muzike! Nisam znala o cemu se radi. Nisam mogla da verujem da i taj posao moze neko posten da radi!
Toliko za sad od mene, pa kad se setim jos necega, eto mene opet!

Tikili
Gost

Ja kada sam prvi put pozvala nas centar (a pazi nas dve kao da je nas Laughing )mislila sam da ima neka fora,da lazu za cenu ili nesto tako.E posle kada sam razgovarala sa astrolozima(sa kojima,ne znam za tebe ali sada mogu da kazem i da sam se sprijateljila sa njima) skopcala sam da su skroz ok i da je cena stvarno ta a jesi primetila sabitazu na nas centar? :evil:
Reci! Tuzili ih Laughing pa bilo je i krajnje vreme! Zar ne? :|

Gost

Pa i ja da ti odgovorim!
I ja sam se sprijateljila sa njima. A i ja ih zovem moji astrolozi. Mogu ti reci nih dve se bave mojim problemom i to vrlo priljezno. Svaki put kad ima nesto novo, obaveste me. Toliko smo postale bliske, da ih sad konsultujem o svemu sto se desava. Postale su mi drugarice!
A sto se sabotaze tice: Pa svaki cas im telefon ne radi! A oni sede tamo i cekaju da im se neko javi! To je strasno! Ne znam na koji nacin to rade u Telekomu, ali i ja mislim da im to smestaju. To sam im i rekla. Pa pokusavam i ja da im pomognem, bar ono sto mogu, a to je da ih hvalim okolo!
Nadam se da cemo jos imati da raspravljamo o ovome! Ako se setis necega, obavesti, da narod zna!
Cao!!!!

Astrolog
astrolog

Hvala puno na pohvalama i podrsci! Embarassed
Drago mi je da imate takvo misljenje o nama,trudimo se da resimo vase probleme i da vam uvek budemo na raspolaganju.
Zao mi je sto imamo problema sa centralom pa vrlo cesto ne primamo pozive ali drago mi je da imate razumevanja za to.
Exclamation Molim vas samo da ne pisete imena firmi,naravno imate pravo da izrazite svoje misljenje i cinjenice ali ipak da ne bismo ulazili u sukobe sa drugim firmama i centrima...mislim da svi posetioci ovog foruma znaju o kome je rec .Nadam se da cete to ispostovati i molim vas bez vredjanja drugih astrologa tj.imenovanja istih.
Potpuno cu se sloziti sa vama kada je rec o emisijama tu nema govora i zao mi je sto je tako. Crying or Very sad
U svakom slucaju hvala na podrsci i nadam se da cete ispostovati samo ove molbice za imenovanja

Andrijana
Gost

Ja sam htjela pisat o ovome ali mislila sam da ce me spamovat pa vidim nisu mozemo pisat znaci i na ovu temu?! [smilie=rk01_01.gif]
Dijana carice!sve si ljepo kazala,tu se nema sta dodati e samo da mi nije jasno ko su te budaletine koje ih jos uvjek zovu Shocked kao da su coravi il tupavi pa ne vide da ih lazu!
Ja sam prezadovoljna nasim centrom,zato ih i napadaju svi jer su najbolji i predani poslu kojim se bave,stalo im je bolan do ljudi i oceju da pomognu al` onako stvarno da ti pomognu i rese probleme Very Happy Ne mrzi ih nista,uvjek gledaju da nadju resenja.I ja ih falim svugde ljudi mi ne vjeruju kad im ispricam da postoje! Shocked
Nema veze sto ih sabotiraju i sto ovi vjelike firme oceju da ih uguse kad smo mi tu a rec prjeporuke je zlatnija od bilo koje reklame na tvu ili novinama Very Happy .
I ja ostajem vjerna i ne bi ih dala ni za sta!I drugarcine su to se mora priznati al prave lavcine drugarcine!!! Nema ih ponovit vise!
Astrolozi moji obozavam vas i cjenim i samo se drzte mi smo tu!
Vasa Andrijance

http://aspektastro.org

2Astro prevare-sa starog foruma Empty DALJE//// 3/4/2008, 19:59

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Tikili
Gost

kada smo se vec bacili na ove price sta mislite o svim onim vidovitim baba rogama koje su postali astrolozi (jos ni ne znamo ba li je BABA roga ili jos uvek DEDA roga Wink )
Meni je zao sto Alexandra nije napravila neku emisiju,a i sto nece da se izjasni vezano za nasu temu Crying or Very sad Ali razumem zasto(?)I ako na raznim forumima nalazim teme na kojima drugi astrolozi sa svojim vernicima ogovaraju i nju i branka i to ne stede![smilie=drogar-oops(lbg).gif] Puno ime i prezime im stave i lupetaju takve gluposti o njima da ne zna se!
Idi da vidis Dijana na astro-art-net! :evil:
Ja sam po prirodi bas,bas direktna nemam dlake na jeziku[smilie=rk01_giornatanera.gif] i bas bih ih pomenula i firme i astrologe koji varaju[smilie=blindfold.gif] narod,a znamo svi da VARAJU!!!
Ali dobro ako Alexandra molis da se suzdrzavam,ocu samo zbog tebe

Astrolog
astrolog

Tikili ne znam sto si se naljutila Sad Stvarno nemam nista posebno da izjavim mislim da ste vi dovoljno rekle i potpuno se slazem sa vama.
Za imenovanja sam vas zamolila jer mislim da je vrlo glupo da ogovaramo ovde druge astrologe i firme i da bez razloga ulazimo u sukobe. [smilie=angel.gif] [smilie=allegro.gif] Mi nismo poznati po tome da imenujemo i ogovaramo kao sto si videla na astro-art-net-u,ma da ja to nigde nisam nasla... [smilie=icon_smile_question.gif] Medjutim ne smeta mi i ako postoji takva tema o meni,a ukoliko postoji necemo se spusatati na taj nivo da ogovaramo druge ljude.
Ostavila sam ovu temu bas iz razloga sto je Dijana iznela samo javne cinjenice o emisijama i svemu ostalom i dala svoje misljenje sto nikako ne mogu da joj zabranim i ima puno pravo(apriori sto se u potpunosti slazem sa njom).
Zao mi je sto cu te razocarati ali necu da ogovaram a ni da omalovazavam druge astrologe ma koliko losi bili,mislim da ste vi dovoljno pametni i oprezni i da cete i sami prepoznati lazove i one prave.
Astrolozi koji imaju nesto protiv mene mogu slobodno da mi se obrate i kazu svoje misljenje kao i druge agencije,firme i centri.I takva pisma smo pre godinu i po` dana objavili gde su nam pretili ili nesto zamerali (ako se secas)tako da nemamo sta da krijemo,primetila si na aspektastrocall da nisam obrisala onu poruku od doticne kiki vec sam je stavila na pocetnu stranu "knjige gostiju" jer opet kazem,mislim da ste vi dovoljno pametni i oprezni da sami zakljucite ko je satro astrolog a ko su oni pravi.
Nemoj da se ljutis ali ukoliko budes imenovala ili pokrenula neku temu gde ce biti uvedljivih komentara moracu da je obrisem :| ,nadam se da razumes(?) Speak to the hand Nema potreba za time,izrazi slobodno svoje misljenje ako nekoga zelis da imenujes ali nemoj da koristis uvrede i klevetu eto samo to bih te zamolila [-o<
Zahvaljujem Dijani i Andrijani kao i tebi na lepim recima i podrsci i drago mi je da imate tako lepo misljenje o nama.
p.s.stvarno se nadam da ces ispostovati moju molbu i da se neces naljutiti zbog ovih zahteva

Dijana

I ja se slazem da ne treba navoditi imena. Ko je pametan - shvatice! Pa nemojmo ljudi da se spustamo na njihov nivo! Ako imaju svoje postovaoce, neka ih oni zovu i neka placaju telefonsake racune. Ja u tome necu da ucestvujem i to je moje pravo. Mogu sama i odaberem i to sam i uradila.
Samo mi je krivo sto i u tim centrima mozda postoje i normalni astrolozi (ja sam slucajno nalatela na jednog), ali nemaju prilike da se dokazu. Vreme je ograniceno, tesko je opet naleteti na istog, a svaki put kad se pozove treba izdrzati torturu automata i muzike u trajanju od 10 minuta. Pa ljudi izgube zivce! Ja na primer, da nisam nasla Alexandru, pokusala bih opet da nadjem tu devojku, jer izgleda da zna da radi svoj posao. Ali bih se trudila da pronadjem neki nacin koji bi zaobisao call - centar. Da me ne prekidaju i da ne slusam muziku. A i stalno sam imala utisak da je sputana, da bi i ona rekla nesto vise, ali jednostavno - ne sme!
Mozda treba predloziti, ako je to ikako moguce, da Alexandra stupi u kontakt sa takvima i pozove ih da rade sa njom. Naravno, ako to njoj odgovara! Onda bi mi imali vise njih kvalitetnih na istom mestu. Jednostavno mislim da treba poboljsavati kvalitet ovog centra i time zapusiti usta onim lopovima. Jer najbolji nacin nekoga pobediti je - biti bolji od njih! Izbiti im argumente iz ruku. Pa kad ljudi pocnu da prelaze zbog kvaliteta, mozemo se nadati da ce sami prestati da rade. Ili se zadrzati samo na hot - lineu! Ali to je vec oblast o kojoj necu da raspravljam, jer nisam upucena u detalje (nisam konzument!).
Pozdrav svima koji su se zainteresovali za moju temu i nadam se da ce je jos ljudi podrzati, jer ovo i jeste za njihovo dobro!
Hvala vam svima i samo napred!
Dijana

Rorry2
Gost

Svidelo mi se kako ste opisali sve to,ali smatram da mozda treba uzeti u obzir i cinjenicu da ti astrolozi nikada ne bi "nikli kao pecurke" da nema onih kojima su potrebni.Ja licno sam nazvao i Aspektastro centar i smatram da ce uspeti u svom poslu izricito iz razloga sto posteno rade taj posao.Budimo realni svaka roba ima svog kupca i iskreno receno ja smatram da ljudi koji upraznjavju tu uslugu da nazovu astrologa,javno govore o svojim licnim problemima a cesto cujem cak i o intimnom zivotu,su potpuno devijantne licnosti poremecenih moralnih vrednosti.Cak sta vise smatram da vecina tih ljudi apsolutno nije zainteresovana za astrologiju vec samo zele cuti nesto lepo o sebi i svojoj buducnosti.Drago mi je Dijana da shvatas problematiku ove teme i da si potpuno protiv ove vrste usluge,to dosta govori o tebi.Ali ipak tvoj apel nece mnogo pomoci jer to su licnosti koje su verovatno do juce zvale vidovnjake i sl.Pa cak i danas mozes naci reklame skidanja magije i kojekakvih primitivnih,paganskih zabluda koje prvenstveno nisu cak ni deo nase kulture.Budizam,srpski tarot...sta to sve govori,vi nigde u istoriji i kulturi naseg naroda necete naci pojavi Srpskog tarota koji oni upraznjavaju na TV ekranima i navodno ''obrazuju' narod o postojanju iste vestine vekovima unazad u nasoj civilizaciji.
Podrzavam takodje tvoj apel ali smatram da narod koji zove tv astrologe je potpuno neobrazovan,cak sta vise primitivan koliko i oni sami.
Astrologiju sam prihvatio i poceo da izucavam bas uz ove divne devojke i njihov website jos dok je bio u pocetnom stadijumu gradnje.I ako astrologija nije prihvacena kao nauka smatram da je podrzana naucnim radom kao i da zaista ima i logickog,matematickog,astronomskog pa i istinitog u svemu tome.
Srdacan pozdrav
Rorry2

Dijana

Dragi Rorry,
Potpuno se slazem sa tobom sto se tice primitivizma! Pa zar ti se ne cini da je ovaj narod u vecini takav. Do juce je imao Vidovite Zorke i onoga (ne secam se imena), sto mu se javljalo kad je vrteo prsten!!! I narod ih je zvao, a oni su mu pricali bajke.
Ja sam ovde napisala i o Lap - top gatarama. Bilo ih je dve (bar se tako secam), sto su mesale karte na lap - topu, dok im se ne kaze "STOP"! Pa su se i te dve sad upristojile i presle na numerologiju. Sad su celoj prici dale jedan visi nivo Confused !!! I one videle da su preterale! Exclamation Samo pravo da ti kazem, nisam cula (mada ne odbijam da i to postoji), da je neko rekao Srpski Tarot. Kazu: drevni grcki Astro - Tarot. Bar ja toliko znam. Ali mozda nisam najbolje upucena.
A ima i jedan sto kad god ga neko nesto pita, on kaze: "To je zato sto vi imate karmu!!!" I tako skine svu odgovornost sa sebe. Kad kaze to, on dalje nastavi: "Posto je to tako, moras to da prihvatis, jer tu leka nema, placas dug iz predhodnog zivota!" Tako bi i ja mogla da se bavim astrologijom na TV! Lepo me neko nesto pita, a ja kazem da ima karmu i da nema leka!!! I onda se lepo upustim u filosofsku raspravu o karmi!!! A pitam ja tebe: Koliko ljudi u zemlji Srbiji zna uopste znacenje te reci??? Pa zamisli ti onda prosecnog Srbina (koji ne zna ko je napisao Anu Karenjinu), kad mu neko servira takav uzviseni odgovor!!! :^o
Ali ja pisem i o tim centrima, zato sto otimaju pare. Ne moras ti zvati TV emisiju. I kad ih nazoves privatno (kao i ovaj nas centar), oni pljackaju isto kao i na TV. Cena je ista kao na TV, a za to dobijas slusanje muzike i nabrajanje opcija. Sto rece neko u predhodnom komentaru, mozes rucak da skuvas dok sve izgovore!!! I zamisli onda ako moras da nazoves vise puta, jer su te prekinuli u pola recenice. Svaki put slusas muziku i opcije i to traje isto koliko razgovaras sa astrologom. To je sramota!
A kao sto rekoh i tu sam naletela na jednu devojku koja zna svoj posao (bar sam ja stekla takav utisak) i vrlo lepo sa njom privatno razgovarala. Ali prestala sam da ih zovem kad sam nasla ovaj centar. Jednostavno necu da placam slusanje muzike, a pretpostavljam da ta devojka od toga skoro da nista i nema. Tako odbiju i one koji bi se mozda i vezali za njih ili nekog od njih! A to nisu egzibicionisti i nastrani koji zovu da ih ceo svet cuje (u cemu se potpuno slazem sa tobom - jer i ja mislim da takvi ljudi koji pricaju u etar nisu sasvim na mestu!)
To su jednostavno ljudi koji zovu privatno (kao ti i ja), ocekujuci da se neko za njih zainteresuje. A za to dobijaju - LAKE NOTE i EVER GREEN!!!
Zato se i jesam vezala za ovaj centar (o cemu sam vec pisala). Jednostavno, lako ih dobijam (kad ih ne sabotiraju), ispricam se sa njima. I mene astrologija zanima i uvek volim da pitam kako su dosli do tog zakljucka. I oni mi uvek daju odgovor, bez bojazni da cu mozda da im otmem zanat iz ruku jednog dana. Tako mi pruze priliku da i ja nesto naucim. I dopadaju mi se sto nisu sujetni (znas od onih sto pricaju - Ja sam najbolji srpski astrolog), nego ako nisu sigurni, konsultuju se sa nekim za koga smatraju da zna bolje od njih i onda ti daju precizan odgovor na tvoje pitanje.
A da mene nisu zainteresovali za astrologiju - ne bih svako bogovetno vece provodila na njihovom sajtu i trudila se da do nekog zakljucka i sama dodjem. A onda znam da to mogu da proverim kod njih i da cu dobiti pravu informaciju. Jednostavno su otvoreni za saradnju svake vrste!
Zato ih volim!
Pozdrav! Dijana

bojana888

Ubacujem se u vaš razgovor samo da bih vas i ja pohvalila. Pre neko veče sam prvi put okrenula vas broj i bila zapanjena. Nema dugačkog uvoda, biranja opcija, niti gubljenja vremena, baš onako kako se i kaže u reklami. Prosto neverovatno i iznenađujuće. Prvi put mi se dogodilo da vodim dijalog s astrologom, a ne da slušam neistine i da zbog kućnog vaspitanja mirno sve saslušam i samo pomislim dokle ćete lupetati i ljudima uzimati pare i ispirati mozak. Jedini nedostatak u svemu je ograničenje od 10 minuta, ali za to niste vi krivi. Zbog tog ograničenja usledilo je još jedno iznenađenje. Naime, nazvala sam odmah posle prekida razgovora još jednom da završim priču i umesto da čekam i trošim novac, veza mi se prekinula posle nekoliko trenutaka zvonjenja i nejavljanja, jer je neko drugi očigledno dobio vezu pre mene. Zbunila sam se i ponadala da je to urađeno jer ovo stvarno nije prevara, već zbog želje da se nešto uradi pošteno i dobronamerno. Veliki pozdrav od Bojane iz Novog Sada i samo tako nastavite. Čujemo se uskoro.

http://aspektastro.org

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | Nauka i Znanje | Astrology, Medium, Supernatural | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions