Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

"BEBA "- premesteno sa starog foruma clan = Coki

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

"BEBA "- premesteno sa starog foruma clan = Coki 274730 zdravo ja sam nova na forumu i imam jedno pitanje
kad cu da postanem mama
ja sam rodjena 31.05.1980 a moj muz 10.09.1979
molim ve odgovorite mi sta nabrze mozete
unapred hvala
zaboravila sam da upisem da sam rodjena u 8:oo i ja i moj muz rodjeni u Kumanovo
evo i ovo da dodam moj muz je rodjen u 19h
cekam odgovor

"BEBA "- premesteno sa starog foruma clan = Coki 618464 Draga moja bas ti tesko ide ali ne gubi nadu ovo je tvoja solarna godina kada bimogla da zatrudnis.Ma da dosta je tu kvadrata koji ce ti otezavati trudnocu pa ako nije previse hitno ja bih ti savetovala da sacekas barem kraj ove godine kada ce sve proci glatko i kako treba.
Sto se tice supruga nije kod njega toliko izrazena tezina za decu kao kod tebe,ali mene sada dosta brine pre svega ovaj Saturn u aspektu sa Jup.pa zato bih ti savetovala da sacekas kraj ove godine da sve prodje glatko.Inace ja kod tebe nalazim decu i pre bih rekla da ce biti sin nego cerka.

"BEBA "- premesteno sa starog foruma clan = Coki 274730 Astrologu MNOGO HVALA STO STE MI TAKO BRGO ODGOVORILI mogu da kazem da sam si mi malo dala nade
Ako mogu sad da te pitam sta znaci to sta te zabrinjava Saturn u aspekt sa Jupiter ako mozes i ako ti nije tesko to da mi odgovoris bila bih ti mnogo zahvalna
HVALA VAM UNAPRED

"BEBA "- premesteno sa starog foruma clan = Coki 618464 nije nista strasno vec zna da otezava trudnocu,tesko podnosenje a i gojenje preterano,malu tezinu bebe ali nista sto bi dovelo u opasnost vase zivote no bolje je da sacekas pa da sve ide lako

"BEBA "- premesteno sa starog foruma clan = Coki 274730 Astrologu mozda sam dosadna ali mi stvarno trebaju odgovore
Pre godinu dana imala sam spontan abortus i sad se bas mucim kao sto si mi i rekla sad me interesira ako mozes po precizno da mi odgovoris koi mesec mi prestoji da ostanem trudna i dali bi proslo ok mislim na spontan
Zato sto ne bi mogla opet da prodjem kroz to
HVALA VAM UNAPRED

http://aspektastro.org

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions