Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » razno » KORPICA » ljubav/korpa » pozdrav :)

pozdrav :)

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1pozdrav :) Empty pozdrav :) 4/4/2008, 11:01

Aleks

avatar
clan
clan

Pozdrav, i pitanje:

Rodjena sam 04.12.1974. u 10:15AM u Beogradu, suprug je rodjen 25.05.1976. u 08:10PM u Beogradu. Nesuglasice su brojne, nisam sigurna koliko se za ovu vezu vredi boriti. Značilo bi mi da neko pogleda kartu i prokomentariše.

Hvala :)

2pozdrav :) Empty Re: pozdrav :) 4/4/2008, 17:09

Ancika

Ancika
clan
clan

Pozdrav i od mene i sve cestitke za novi forum i da Vam dugo traje! :motocanaglia_p

Rodjena sam 22.12.1979. u 23:10 u Pozarevcu,Srbija.Zanima me Vase misljenje o tome kada cu upoznati osobu sa kojom cu uci u brak i da li mi stoji potomstvo?Postoji li i kolika je mogucnost da zivim u inostranstvu?
Inace,trenutno sam u vezi sa deckom Italijanom,rodjenim 8.6.1978.u Napulju,Italija u 19:00.Recimo da ljubav postoji,sa moje strane sigurno,ali ipak veoma smo razliciti.

Unapred hvala :)

3pozdrav :) Empty Re: pozdrav :) 5/4/2008, 02:45

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Aleks ::Pozdrav, i pitanje:

Rodjena sam 04.12.1974. u 10:15AM u Beogradu, suprug je rodjen 25.05.1976. u 08:10PM u Beogradu. Nesuglasice su brojne, nisam sigurna koliko se za ovu vezu vredi boriti. Značilo bi mi da neko pogleda kartu i prokomentariše.

Hvala :)

Evo draga moja da vidimo sta je problem....

pozdrav :) Ona10

Ti si jedna jako,jako osetljiva zena,no,nikada neces pokazati svoje slabosti,kada ti je tesko i kako se osecas ves si odlicna glmica i ako ta glma jako lose tice na tvoj odnos sa okolinom.Pravda je ono sta se konstantno zdas ali nikako da stupi na snagu u tvoj korist i to ti pisem sada nevezano samo za brak vec i za odnose sa drgim ljdima znaci uopste No

No da se vratim na brak ova kriza TRAAAJE dso moja vec dve i po godine sigrno,polako se udaljavate,tebe je pogadjalo i ono sto inace ne bi,bila si jako nezadovoljna njegovim statsom na nei nacin.Delovao ti je vrlo hladno i nervozno....

pozdrav :) On10
A on pun problema vec godinu dana nekim neresivim pricama se batrga No I lepo se poklopilo da ste oboje leteli u jako los period zadnjig godinu dana pogotovo gde sve to dolazi do izrazaja a sve to je u stvari gomila sitnica koje ce uciniti KRUPNICU :motocanaglia_b

No draga moja kada pogledamo vas dvoje bez ovoga sada,nista sto se sada dogadja nema veze sa vama u stvarii verovatno se vi i pronadjete s vremena na vreme ali se to brzo pogubi.Ovde i te kako ima spasa no nema mesta sjeti (koju on obilato gaji) Sve sto je potrebno je stisati nervozu i da pokusas da razgovorom resis sve nesuglasice pa makar morala malo da progutas ponos a draga moja isplati se jer vama od Jula meseca dolazi poboljsanje u svakom smislu pa i emotivnom samo malo truda ulozi za sada.Ruku na srce nema ovde u sta da se uperi prst kao konkretan problem....Moj savet je da poksate da shvatite da je ovaj period prolazan da postavite prioritete medjusobno i pokusate da prebrodite jos ovih par meseci da ne bi doslo do VELIKIH nesglasica a tada ni sami necete znati kako je doslo do toga a rodjeni ste jedno za drugo pozdrav :) 679538

http://aspektastro.org

4pozdrav :) Empty LJUBAV JE CUDO :) 5/4/2008, 03:39

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Ancika ::Pozdrav i od mene i sve cestitke za novi forum i da Vam dugo traje! :motocanaglia_p

Rodjena sam 22.12.1979. u 23:10 u Pozarevcu,Srbija.Zanima me Vase misljenje o tome kada cu upoznati osobu sa kojom cu uci u brak i da li mi stoji potomstvo?Postoji li i kolika je mogucnost da zivim u inostranstvu?
Inace,trenutno sam u vezi sa deckom Italijanom,rodjenim 8.6.1978.u Napulju,Italija u 19:00.Recimo da ljubav postoji,sa moje strane sigurno,ali ipak veoma smo razliciti.

Unapred hvala :)

Hvala ti najlepse da divne cestitke BAS,BAS MI TO PUNO ZNACI pozdrav :) 679538

Hajde da prvo pogledamo tu vezu pa onda cemo vec videti gde nas karte vode pozdrav :) 274730
EVO TVOJE KARTICE
pozdrav :) Ona11

Evo da sada ne ubacujem uporednu kartu,ja je gledam.Tvoj dragi muz ce biti tvoja tajna veza koja ce na samom pocetku vuci dosta problema ali bice ipak happy end pozdrav :) 679538
Imas predispozicija za zivot u inostranstvu i opet eto te tamo zbog ljubavi i partnersrtva. pozdrav :) 618464 \Evo draga moja,po tvojoj karti se vidi tvoj buduci,sedmo polje u Ribama govori o toj misteriji koja ce biti prisutna pa cak i taj 25 ti stepen koji pripada Ovnu daje to da ces se ipak vrlo brzo odluciti za ulazak u brak.neptun koji je vladar tvog sedmog ipak je kvadriran pa taj brak i nosi neke povuci-potegni situacije a upravo ta vasa razlicitost jeste car koja vas povezuje.
Tvoj sadasnji dragi i jeste 'upakovan" u neku misteriju za tebe,budi dosta sumnji pa evo i samo tvoje pitanje to potvrdjuje.Sto se tice njegovih emocija to ne mogu da ti tvrdim sta on oseca ali da mu ti odgovaras to mogu.Ti se uklapas u tu sliku neke idealne zene za njega i vas dvoje ma koliko se dvoumili da li veza vredi truda ili n, ipak nekako uspevate da opstanete.
Sta ces ti odluciti to ne znam ali u svakom slucaju,on ne ispunjava sva tvoja ocekivanja koliko si spremna na kompromis to ti sama znas no ukoliko i ne budes ostala u ovoj prici ostajete u dobrim odnosima.
E pa sada posto sam bila "jasna" slobodno pitaj sta sam htela da kazem :^|^:

http://aspektastro.org

5pozdrav :) Empty Re: pozdrav :) 5/4/2008, 07:59

anjuska

avatar
aktivan clan
aktivan clan

Jutro i veliki pozdrav pozdrav :) 274730 super je sajt,za pohvalu
Rodjena sam 13.06.1976 u 22;10h Novi Sad
bas me nesto nece ljubav tj.brak dosta dugo sam sama (sa povremenim vidjanjima stare ljubavi koja vise od 1 god ne prolazi..) volela bih da imam bebu..stoji li brak u ovom zivotu za mene? pozdrav :) 549918

6pozdrav :) Empty :::::::::::::::::::::::: 6/4/2008, 01:42

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

anjuska ::Jutro i veliki pozdrav pozdrav :) 274730 super je sajt,za pohvalu
Rodjena sam 13.06.1976 u 22;10h Novi Sad
bas me nesto nece ljubav tj.brak dosta dugo sam sama (sa povremenim vidjanjima stare ljubavi koja vise od 1 god ne prolazi..) volela bih da imam bebu..stoji li brak u ovom zivotu za mene? pozdrav :) 549918

pozdrav :) Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko3

Draga moja hvala ti puno za pohvale,ja sam jedan Bik koji od pohvala zivi Razz he he;
Ne znam kako nemas srece u ljubavi,
kako ti je lepa Venera u konj. sa Suncem a sve u polju emocija,zivis za ljubav.I ovaj polozaj bi trebao da ti da srecu u ljubavi,srecu sa decom ljubav prema deci i td. Ali ja mislim da te pre svega "kolje" ovaj Mesec u Jarcu koji nosi tu dozu depresije i nesamopouzdanja.Pa ova kombinacija moze da proizvede kod tebe da se vezujes za partnere snazno,tesko izlazis iz veze cak i kada postaje lose ali pre svega TOLIKO VERRUJES u emotivna oobecanja da si i mene prevazisla Razz
Ne privlace te bas posebno lepi muskarci,dosta se razlikuju od tebe po temperamentu i to je nesto sto ne mozes da "izlecis" Ali da ne davim ja dalje sa natalom ovaj period je bas.bas muka za tebe,nije cudo sto si se vratila u tuneku staru pricu ali nesretno.Ljubavi si zeljna vec godinu i nesto,tragas ali nista sve naopako...bas znam kako ti je ali to je period koji si morala da prodjes.Brak sigurno nece doci ove godine,a tvoja okrenutost partnerstvu i tolika zelja da se zaljubis samo te koce i odvaracaju od nekih drugih stvari.
Do Juna ove godine nista se posebno na emotivnom planu nece izmeniti kod tebe ali vec pocetkom tvoje solarne godine dakle pocetkom jula meseca pokrence se dosta.Septembar 08. je mesec kada ces vec biti zaljubljena i ne u staru ljubav vec u tvoj zivot ulazi neko novi.Za sada se draga moja samo opusti,preusmeri svoju energiju na neke druge sfere zivota i sacekaj dok se ovaj los period ne zavrsi...sta da ti kazem Suspect
Eh da a glavno stoji Brak ces imati za decu nemoj da brines i samo opusteno i sa MNOGO vise samopouzdanja ok? pozdrav :) 549918

http://aspektastro.org

7pozdrav :) Empty Re: pozdrav :) 16/4/2008, 13:43

Aleks

avatar
clan
clan

Najpre da se zahvalim na odgovoru!
A sad da dodam nešto na ono ranije napisano...
Astrolog ::Ovde i te kako ima spasa no nema mesta sjeti (koju on obilato gaji) Sve sto je potrebno je stisati nervozu i da pokusas da razgovorom resis sve nesuglasice pa makar morala malo da progutas ponos a draga moja isplati se jer vama od Jula meseca dolazi poboljsanje u svakom smislu pa i emotivnom samo malo truda ulozi za sada.Ruku na srce nema ovde u sta da se uperi prst kao konkretan problem....Moj savet je da poksate da shvatite da je ovaj period prolazan da postavite prioritete medjusobno i pokusate da prebrodite jos ovih par meseci da ne bi doslo do VELIKIH nesglasica a tada ni sami necete znati kako je doslo do toga a rodjeni ste jedno za drugo pozdrav :) 679538

Izgleda da ima... Lepa je i plava, tvrdi se da je drugarica, no, ja u to nimalo ne verujem Sad
Hvala na Vašem trudu i lepim rečima... a to poboljšanje u julu zasad izgleda kao loš vic Suspect

8pozdrav :) Empty Re: pozdrav :) 8/7/2008, 07:54

anjuska

avatar
aktivan clan
aktivan clan

joj jutro draga alex
napisala sam ti na privatnu poruku kakva me tuga spopala da ne davim ovako molim te kada nadjes vremena procitaj..nisam ni sanjala da me tako neko moze povrediti..ima li nade da mene neko zavoli :emot101op:
rodj sam 13.06.1976 novi sad 22;10h
pozz

9pozdrav :) Empty Re: pozdrav :) 26/7/2008, 00:59

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

ok draga pogledacu putstar

http://aspektastro.org

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

 » razno » KORPICA » ljubav/korpa » pozdrav :)

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions