Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

BELA MAGIJA

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1nova tema BELA MAGIJA 6/9/2008, 16:37

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

BELA MAGIJA 338500

A sta kayete ya belu magiju?
da lii je neko sa tim stvarima imao iskustva

2nova tema Re: BELA MAGIJA 8/9/2008, 22:44

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

epetrovicu,koliko znam , negde sam malo procitala,bela magija je odradjivanje crne magije ,sa tim nemam iskustva
i nedaj boze da imam...mozda neko drugi sa foruma zna vise o tome BELA MAGIJA 973100

3nova tema Re: BELA MAGIJA 23/9/2008, 00:17

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

pa ja volim da slusam price o tome.
Puno ljudi pricaju da idu kod hodya, ali mi to nikada nece biti jasno.
Kako moye jedan musliman i yasto da pomaye hriscanima

4nova tema Re: BELA MAGIJA 23/9/2008, 00:48

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

NEMA TI TO DUSO NIKAKVE VEZE SA VEROM....

5nova tema Re: BELA MAGIJA 25/9/2008, 17:28

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

pa Hodza mora da pomogne svima koji zatraze kao i nasi popovi i katolicki ....

http://aspektastro.net

6nova tema Re: BELA MAGIJA 4/10/2008, 14:26

Milica

Milica
clan
clan

Ja sam imala velikih problema sto poslovnih sto ljubavnih.
Muz me je varao sa najboljom prijateljicom a i stovremeno sam izgubila posao tako da mi je taj period bio jedan od najtezih u zivotu.Na preporuku dobrog prijatelja sam kontaktirala jednog efendiju iz Bosne.To sam uradila cisto iz ocaja iako nikad nisam razmisljala o tim stvarima i mogu vam reci da se nisam pokajala.Sam susret sa njim je bio veoma neobican.Kada sam usla u njegovu ordinaciju sjedio je za stolom i imao neku knjigu otvorenu i gledao me svojim plavim prozirnim ocima.Nisam stigla nista reci on je vec poceo pricu i rekao da se ne sekiram za posao a za muza ce vec nesto napraviti.To me je jako sokiralo kako je mogao znati neke stvari iako ih nisam nikome povjerila pa cak ni tom prijatelju koji mi ga je preporucio.Rekao mi je da razmisljam o drugoj poslovnoj bransi i tako sam i uradila .Danas radim u banci i jako sam zadovoljna sa svojim poslom.Muz mi se sam vratio iako nisam bila za to ali toliko ga volim da sam ipak presla preko toga.Ne vara me vise i odnosi se prema meni sa velikim postovanjem.Hodja mi je rekao da je bio pod uticajem crne magije i da ce sve biti u redu i tako je i bilo.U redovnom sam kontaktu sa doticnim hodjom i jako sam sretna zbog toga.Jako dobar covek.
Zasto ovo sve pisem-Zato sto smatram da verovatno postoje ljudi koji se nalaze u situaciji u kojoj sam se ja nalazila i ovom prilikom svima vama koji trebate neku vrstu pomoci toplo vam ga preporucam.Njegova mail adresa je dr_filipovic@yahoo.se
Znam da ima puno ljudi koji su skeptici ali to ostavljam njima.Ja sam veoma zadovoljna sa njegovim uslugama.
Toliko od mene
Pozdrav i zelim vam svima da ne dozivite ono sto sam ja prezivela i samim tim nemate potrebe za kontaktiranjem doticnog iako je ponekad dobro znati sta vam se dogadja u zivotu.

7nova tema Re: BELA MAGIJA 8/10/2008, 23:38

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

A gde ti se taj nalayi,
kako si platila

8nova tema Re: BELA MAGIJA 8/10/2008, 23:38

elenna

elenna
STAR clan
STAR clan

Ne prosto mi je neverovatna ta tvoja prica, ali veruj mi

9nova tema Re: BELA MAGIJA 9/10/2008, 11:06

Milica

Milica
clan
clan

epetrovic ::Ne prosto mi je neverovatna ta tvoja prica, ali veruj mi

Napisala sam ti privatnu poruku
Da zvuci neverovatno ali je istinito
Trebas samo videti koliko ljudi mu dodje dnevno i svi ga samo hvale ali glupo je da ti objasnjavam uostalom to trebas videti.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions