Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

sta dalje.....dok ne dodje NEKO..

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

swarovska

avatar
clan
clan

meni je umro prvi muz sada me zanima sta da ocekujem dalje s obzirom da mije venera u kvadrastu sa saturnom u oktobru,,cemu ja da se nadam ove god..znam da mi sledece dolazi pravi ali sta do tada ima li nade da se popuni vreme?rodjena sam 23 5 73 u 13 47 u beogradu,,ima li neko ideju? sta dalje.....dok ne dodje NEKO.. 388401 ili da sta dalje.....dok ne dodje NEKO.. 905748 do 2009??sama sam 2.5 god

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

sta dalje.....dok ne dodje NEKO.. 679538 mozes sa nama da se druzis sta dalje.....dok ne dodje NEKO.. 679538
Salim se,naravno.
Nije sve tako crno,taj kvadrat nece mnogo uticati na tvoje emocije ali naravno nece ni doneti neke sretne zavrsetke.Nikako nece astrologijas da utice na tvoj zivot toliko,ovaj aspekt ce otezati situacije na emotivnom planu i moze doneti nezadovoljstva ali to ne znaci da ne treba da upoznajes nove ljude i da ulazis u vezu.... scratch

valjda sam ti pomogla....bar malo sta dalje.....dok ne dodje NEKO.. 186744

http://aspektastro.org

swarovska

avatar
clan
clan

[quote="Astrolog"]sta dalje.....dok ne dodje NEKO.. 679538 mozes sa nama da se druzis sta dalje.....dok ne dodje NEKO.. 679538
Salim se,naravno.
Nije sve tako crno,taj kvadrat nece mnogo uticati na tvoje emocije ali naravno nece ni doneti neke sretne zavrsetke.Nikako nece astrologijas da utice na tvoj zivot toliko,ovaj aspekt ce otezati situacije na emotivnom planu i moze doneti nezadovoljstva ali to ne znaci da ne treba da upoznajes nove ljude i da ulazis u vezu.... scratch

pa cekam ja 09 da upoznam licno nekoga sa neta koga znam od kraja 06.ima veneru na mojoj i mars na mojem marsu..zato i brinem..a rekli mi da je on taj i uklapa se covek.....ce da vidimo a za utehu sta dalje.....dok ne dodje NEKO.. 76181 sta dalje.....dok ne dodje NEKO.. 679538

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions