Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

kreativni posao

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1kreativni posao Empty kreativni posao 11/4/2008, 22:33

inja

inja
moderator
moderator

Evo mene i u temi posla... No Sta to u mom vazecem solaru nije kako valja po pitanju posla? Bavim se kreativnim poslom i do sada sam uspevala da izbacim sasvim fine "finalne proizvode" tog posla... (jeste da je bilo malo povuci-potegni, ali uspevala sam), a ove sezone koja se poklapa sa mojim solarom... koliko god da se trudim i pokusavam, ne ide , pa ne ide! kreativni posao 107180
Da li je to mozda vreme da menjam posao ili bar sredinu u kojoj radim (sto bih ja najradije i uradila) ? Jel to kvadrati izmedju osa Asc- Dsc i MC-IC prave ovaj haos ili stelijum pri JMC? Pokusavam ja opet nesto povezati, ali ne umem, pa se nadam da cu dobiti odgovor...
Evo opet mojih podataka 7.10.1971 , 11:20h , Uzice. Prosli rodjendan sam docekala u Nisu. Hvala unapred...

2kreativni posao Empty Re: kreativni posao 24/4/2008, 02:15

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Sve si ti lepo povezala draga moja,
ja ovde vidim malo vise razloga,rekla bih da si u pravu sto se okruzenja tice i mislim da je realno resenje za tvoj prosperitet pre svega partnerski posao po mogucstvu sa muskom osobom.Ovo sto se dogadja sada je zaista kocnica ali ne samo po pitanju iznosenja produkta tvog posla vec sigurno utice i na tvoju kreativnost.Malo te sve ovo nazaduje ali gledaj to sa pozitivne strane ova solarna godina je na neki nacin i prekretnica u tvom zivotu i po pitanju posla i po pitanju emocija,promenice se i tvoji stavovi i zelje i na jednom i na drugom planu,a verovatno vec sada osecas potrebu za promenama pa cak i kada je tvoj izgled u pitanju ili pak obrnuto prilicno si zapustila brigu o sebi ....

http://aspektastro.org

3kreativni posao Empty veliko hvalaaa... 24/4/2008, 10:27

inja

inja
moderator
moderator

Potpuno si u pravu! Jeste mi ova godina na neki nacin prekretnica , zelim promeniti i mesto boravka (mada mi niko ne veruje da cu otici, jer to pricam vec duze vremena). Unazadjivanje na poslu, dovoljno je reci da sada radim ono sto sam na pocetku radila, bas je povratak u nazad. I briga za izgled mi varira. Moje zelje sada prednost daju emocijama, ali kao sto mi u drugoj temi vec rece moram se strpiti jos neko vreme... i hocu. Jer kad se to aktivira znam da ce doci do totalne promene tj. mora! :)
Hvala ti puno za odgovor! Zaista si divna sto nalazis vremena da svima odgovoris! :) Ljubac!

4kreativni posao Empty Re: kreativni posao 21/5/2008, 20:52

Astrolog

Astrolog
Admin
Admin

Nema na cemu draga,
zadovoljstvo mi je da pomognem kreativni posao 647677

http://aspektastro.org

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions