Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li vam se ostvaruju snovi?

+12
wewe
nika-bgd
matildica
Rule
ribica
Natasa Bg
tina
numerolog
inja
007
Gogi
lavica
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

KAKO SAMO ZVEZDA...PA TI SI BRE COVECE LADNO VIDOVIT...
Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 424432
JOS SLUSAJ NJEGA MAJKE TI " REKLI SU MI DA MI JE KARTA ZANIMLJIVA "HA HA HA...
SUNCE KONJUNKCIJA ASC na 29* JOS NA REGULUSU,KRATKO_VIDOVITOST, STA CES VISE....SESTA KUCA VODOLIJA PA NIJE NI CUDO STO RADIS POSAO KOJI RADIS

NECU DA PISEM DALJE,IZVINI STO SI SKROMAN Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 354555



Poslednji izmenio tmlavica dana 17/6/2008, 22:35, izmenjeno ukupno 1 puta

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

E ha ha,nisam .... a mozda i jesam ali nemam pojma.Kakvi ja skroman pa Sunce mi je u prvom polju vrlo sam obuzet sobom (|)( Salim se.
Ma samo je karta dobra ...e da to za sesto polje se slazem oduvek sam u nekoj ezoteriji,tarot na prvom mestu a ni obrazovanje mi nije daleko od duhovnosti. Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 834933

http://tarot.aspektastro.net/

inja

inja
moderator
moderator

tmlavica ::Ej Gogi,ti i ja skroz promasismo temu...od snova preko intuicije odosmo na uporedni!!!!!
sta ce reci ljudi??? Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 382320
Ljudi ce da kazu ccc... Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 500936 Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 768168 Ja retko pamtim snove , a i ono sto zapamti veze nema sa stvarnoscu ili pak ja ne umem povezati. Mada mi se ponekad desi kao da imam utisak da sam nesto vec prosla i jednostavno imam osecaj sta ce biti. Par puta sam sanjala da su meni neke bliske i drage osobe umrle i to mi je bilo jezivo! Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 957528 Hvala Bogu sve te osobe su jos uvek zive! Cula sam da je takav san dobar i da kao mi tim osobama produzavamo zivot. Kako god bilo ti snovi su mi jezivi! No

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 227955
To sam i ja cuo da produzavas zivot , nemoj da brines.... samo sto sigurno jesu grozni snovi.
A to sto ti se cini da si nesto vec prezivela ima teorija o paraleli vremena kako se tvoja proslost jos uvek odigrava u nekoj dimenziji kao i buducnost.....

Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 866569

http://tarot.aspektastro.net/

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

tmlavica ::evo na primer igramo jamb i meni se desava to da skoro svako bacanje znam unapred koje ce kockice da dodju...iz zezanja pre bacanja najavim jamb a on dodje iz prvog bacanja Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 354555
i onda svi polude...cak mi se desava da se naljute i nece da igraju sa mnom...
pa onda pevusim neku pesmu a ono eto je pesma na radiju...
a tek pred neki los dogadjaj-nenormalno sam uznemirena,znoje mi se dlanovi,odvratan osecaj u stomaku, imam osecaj kao da nesto nisam uradila,da sam nesto zaboravila...sto rece Gogi nekad mi sve to izgleda kao mora... Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 205973
ili sedim sa drustvom i pogledam u nekog pa im kazem"Gle sad kad ovaj padne",a on se saplete ...

ali me najvise nervira to kad mi neko kupuje pljeskavicu,pet puta naglasim da mi od priloga stavi majonez(ne senf),i onda naravno donesu mi pjeskavicu sa senfom i ja poludim....znaci samo prokomentarisem ZNALA SAM... Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 276957

ih to je vise pretpostavka ... ja mislim.... koliko je jaka intuicija se najbolje pokaze kroz snove ... kao kod vas dvoje recimo :)

http://www.aspektastrof.co.cc

numerolog

numerolog
aspektastro tim
aspektastro tim

Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 92912
vas dvoje se i numeroloski slazete odlicno ... izvinte na mesanju Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 382320

http://www.aspektastrof.co.cc

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

A ZASTO KAZES DA SE NAJBOLJE POKAZE KROZ SNOVE?
MISLIM JESTE INTUICIJA NESVESNO KAO I SNOVI ALI OPET ,KAKVE VEZE IMA JEDNO S DRUGIM?
OBICNO MI JE SVAKI,ALI BUKVALNO SVAKI DAN PREBUKIRAN ,PUN OBAVEZA,NEKAD I MALI DA SVE POZAVRSAVAM STA IMAM, PA OPET POLAZIM OD TOGA DA OBICNO COVEK SANJA ONO STO MU SE DESAVA ILI STA GA MUCI...
JA OBICNO SANJAM STALNO I SANJAM SNOVE KOJI NEMAJU VEZE SA TRENUTNOM SVAKODNEVICOM, PA SE ONI U NEKO VREME OSTVARE...
I NISU MI JASNI LJUDI KOJI KAZU DA NIKADA NE SANJAJU

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

numerolog ::Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 92912
vas dvoje se i numeroloski slazete odlicno ... izvinte na mesanju Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 382320
JE L SE TO ODNOSI NA MENE I GOGIJA? Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 92912



Poslednji izmenio tmlavica dana 6/8/2008, 01:09, izmenjeno ukupno 1 puta

inja

inja
moderator
moderator

Gogi ::Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 227955
To sam i ja cuo da produzavas zivot , nemoj da brines.... samo sto sigurno jesu grozni snovi.
A to sto ti se cini da si nesto vec prezivela ima teorija o paraleli vremena kako se tvoja proslost jos uvek odigrava u nekoj dimenziji kao i buducnost.....

Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 866569
Ma ne plasim se ja, ali ne zelim da sanjam takve snove... (kao da mene neko nesto pita)! Wink Cak sam jednom sanjala i jednu javnu licnost, jos i vreme u koliko je ta osoba umrla... srecom ziva je...
Kada sam bila mala stalno sam sanjala da skacem padobranom... hehehe... Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 274730

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

e pa ti si onda nechim vezana,kada sanjash da padash onda te muchi neshto a kada sanjash da si skochila sa neke visine a osecash se bezbedno onda bi zelela nechega da se oslobodish Wink
To shto stalno sanjash nechije smrti je verovatno zato shto imash strah da nekoga ne izgubish ... plashish se verovatno samoce Wink
Tako bar kazhe moj sanovnik he he

http://aspektastro.net

tina

tina
aktivan clan
aktivan clan

ne postoje osobe koje ne sanjaju samo mozda se ne secaju svojih snova....ali sanjamo svake noci sigurno.A jeste chula sam i ja da se intuicija pokazuje kroz snove zashto?

http://aspektastro.net

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

Bas citam postove sve na ovoj temi i malo mi zanimljivo nesto. Citam da Gogi ima tu jaku intuiciju za neke stvari i kaze da je lav u horoskopu, i ja sam lav - dupli i neverovatno je to kako mene ta intuicija nekad gusi, ne da mi mira.Nekad je okej, ali nekad se stvarno osecam lose sto "nesto" osecam da nije u redu i ono tako i bude.

inja

inja
moderator
moderator

tina ::e pa ti si onda nechim vezana,kada sanjash da padash onda te muchi neshto a kada sanjash da si skochila sa neke visine a osecash se bezbedno onda bi zelela nechega da se oslobodish Wink
To shto stalno sanjash nechije smrti je verovatno zato shto imash strah da nekoga ne izgubish ... plashish se verovatno samoce Wink
Tako bar kazhe moj sanovnik he he

Hehe... skakanje padobranom bi moglo biti i rizicno... ko zna cega sam se htela osloboditi - bila sam dete kada sam to sanjala.
A ne sanjam ja stalno da je neko umro - to bi bilo bas grozno... 4 puta sam to sanjala. Strah od samoce... ne znam... meni se cini da se on kod svakoga ponekad javi. Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 338500

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

moji snovi skoro uveka li nekako izvitopereno ja to sve sanjam tek kasnije kazem sebi...aaaaaa to je znaci onaj san znacio OVO.
E a to za slobodu pa to je normalno da sanjas kao dete,to sva eca sanjaju da padaju ili da lete obicno izmedju 4-te i 8-me godine zavisi od sazrevanja.Nakon toga sa orastanjem moraju imati snova o tome da ih neko juri da su u nekoj opasnosti,to ide sa sazrevanjem osecaj slobode i stvaranje karaktera a onda dobijaju osecaj straha... pedagogija nista sto bi se trebala plasiti.

http://www.aspektastro.net

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

Natasa Bg ::Bas citam postove sve na ovoj temi i malo mi zanimljivo nesto. Citam da Gogi ima tu jaku intuiciju za neke stvari i kaze da je lav u horoskopu, i ja sam lav - dupli i neverovatno je to kako mene ta intuicija nekad gusi, ne da mi mira.Nekad je okej, ali nekad se stvarno osecam lose sto "nesto" osecam da nije u redu i ono tako i bude.


Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 227955
daj nam kartu i ti Gogijevu imamo ajde da istrazujemo intuiciju da trazimo sta je kod vas dvoje slicno

bounce

http://www.aspektastro.net

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

ej,Natsa a ti star clan Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 846545
Bas si brzo skupila poene pa pre neki dan smo ti poslali poruke dobrodoslice Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 92912

E pa cestitam! i opet dobro dosla u grupu !!! Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 137100

http://www.aspektastro.net

ribica

ribica
V.I.P clan
V.I.P clan

e pa deco zato sto tada ulazimo u ono nase neistrazeno JA i radi deo naseg mozga za koje nacucnici jos uvek ne znaju za sta sluzi...a moze sluziti i za buducnost i intuiciju tj.mozda sluzi za predvidjanja i neku drugu dimenziju....bolje da stanem sad ja kad bi vam iznela sve moje teorije banovali bi me sa foruma Haha

http://www.aspektastro.net

Natasa Bg

Natasa Bg
aktivan clan
aktivan clan

E hvala :) Postala i ja Star clan :)

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

Prilikom tumacenja snova vazno je pridrzavati se sledacih principa:

* Snovi ne trpe ostru podelu na muske i zenske. Zenski snovi su nesto mastovitiji; zene cesce imaju snove u boji i iskrenije su u razgovorima. U snovima su sklonije verbalnoj agresiji za razliku od muskaraca koji su skloniji fizickoj agresiji.
* Kod seksualne simbolike snova vazno je starosno doba i pol snevaca. Kod mladjih osoba u punoj potenciji takvi snovi se mogu shvatiti bukvalnije, dok kod zrelijih osoba oni imaju drugaciji smisao. U svakom slucaju, treba ih vezivati za ljubav i strast.
* Jedan simbol ili pojedinacni simboli retko mogu da objasne poruku sna. Treba uzeti u obzir kombinaciju simbola kao i njihova povoljna i nepovoljna znacenja. Potom, jedan te isti simbol moze da se odnosi na razlicite stvari stoga, treba iskristalisati i odrediti sustinu.
* Simboli koji nagovestavaju smrt najcesce nisu i dokaz da ce se ona desiti. Jer, smrt ne mora da bude samo fizicka. Covek moze da "umre" i duhovno ili moralno, moze zeleti da se oslobodi neke osobe (te sanja njenu smrt).
* Ako covek nije u stanju da protumaci san ili mu se on ucini nelogicnim, potrebno je da prati svaki svoj naredni san. Jer kao sto jedan simbol ne moze uvek da odgonetne san (sadrzajnu poruku), tako ni jedan san ne mora uvek da bude dovoljan za razresenje poruka koje snovi u nama ispisuju.

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

Statisticki pokazatelji:

Istrazivanje koje su izvrsili francuski neurobiolog J. L. Valatx, specijalista za san, i psihoanaliticar Pol Denis pokazala su sledece:

Koliko se ispitanika seca svojih snova?

21% - nikad se ne seca
6% - seca se svakog jutra
12% - seca se vise puta nedeljno
60% - seca se povremeno
20% - nije u stanju da isprica svoj najupecatljiviji san
32% mladjih osoba se seca svojih snova
13% starijih od 60 godina se seca svojih snova

O cemu najcesce sanjamo?

O ljubavi:
22% redovno sanja da vodi ljubav ili da se zaljubljuje
(29% muskaraca i 16% zena).

O uspehu:
22% cesto sanja uspeh, a 13% da otkriva blago ili dobija na lutriji
(25% muskaraca i 19% zena).

O strahu:
23% sanja neuspeh, a 17% sanja nesrece
(18% zena i 10% muskaraca).

O smrti:
34% sanja umrle osobe, 9% sopstvenu smrt, a 19% posto da gubi blisku osobu.

O porodici:
40% cesto sanja roditelje, a 38% bracnog druga.

O deci:
sanja 43% zena i 27% muskaraca.

O poslu:
21% sanja profesionalnu sredinu, a 5% da gubi posao.

O licnostima iz javnog zivota:
6%, od cega 19% mladih.

O prijateljima:
46%, od cega 79% mladih i 30% starijih od 60 godina.



Poslednji izmenio tmlavica dana 15/8/2008, 17:41, izmenjeno ukupno 1 puta

Rule

Rule
STAR clan
STAR clan

Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 338500 ajd' i ja da kazem na ovu temu nesto:najpre da vas pohvalim i odusevljena sam vama kao i svim clanovima foruma i tima...teme su super a ssvi zaista su Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 92912 a sad nesto i o mojoj intuiciji...posedujem je odmalena
a ispoljavala se i putem snova,pretpostavki(ne predskazanja),ne bih rekla da sam vidovita jel to nisam ali mislim da imam telepatske (moguce )sposobnosti a sa druge strane primetila sam da mnogi ljudi kazu da ih imaju a kod nekih sam se i uverila...ne znam u cemu je stvar,neka mi neko objasni od vas...o cemu se tu radi? pozdravslatki

lavica

lavica
aspektastro tim
aspektastro tim

pa postavi kartu ili ostavi podatke rodjenja...ustvari mislim da bi to trbali svi da urade...pa da malo medjusobno istrazujemo Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 872738

matildica

matildica
STAR clan
STAR clan

hm, i meni se cesto desava da sanjam nesto i posle izvesnog vremena se to i dogodi.....

nika-bgd

nika-bgd
STAR clan
STAR clan

pozdrav svima na forumu.
moji snovi ne sadrze nikakva predskazanja, vise su produkt realnosti i dana ili dogadjaja iza mene.
ali desava mi se jedna veoma cudna stvar.postoje snovi koji mi se povremeno ponavljaju- nazalost neprijatni su i uvek rezultiraju iznenadnim budjenjem i konstatacijom da sam opet isto sanjala.

wewe

wewe
clan
clan

Meni se snovi ostvaruju. Desava mi se da sanjam neko mesto ili grad svaku noc nekoliko meseci i na kraju se tu uvek nesto vazno dogodi, vezano za mene ili ljude meni bliske. Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 2 6497

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Similar topics

-

» SNOVI ISTINA ILI FANTAZIJA?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions