Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li vam se ostvaruju snovi?

+12
wewe
nika-bgd
matildica
Rule
ribica
Natasa Bg
tina
numerolog
inja
007
Gogi
lavica
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

stodusan

stodusan
clan
clan

Vidim da je ova tema odavno zaboravljena, ali pisem ovo zato sto sam jos uvek pod jakim utiskom zadnjih dana.
Cesto mi se desava, da sanjam nesto sto ostavi jak utisak na mene. Poceo sam da pricam takve snove supruzi, da bi mi potvrdila ono sto mi se dogadja. Kroz 2-3 meseca ili posle nekog vremena to sto sam sanjao se dogodi isto onako kako sam sanjao cak znam sta ce ko i da kaze. Kao da gledam film koji sam gledao i to traje obicno oko 30ak sekundi, isto toliko traje i san koji je uglavnom obican o svakodnevnom zivotu, ali ipak imam neki cudan osecaj kad se probudim.
A o intuiciji bolje da ni ne pricam. Dok sam se zabavljao sa sadasnjom suprugom, zadnjih 6 meseci nase veze sam imao strasan osecaj u stomaku, i to stalno.
I znao sam da ce nesto veliko da se dogodi. I tako je i bilo saznali smo da je trudna nakon tih sest meseci. I dobili smo klinca a imali smo po 23 god. i ja i ona na studijama uveliko. Sve u svemu nismo to planirali, bar ne tad.
Sada sam video da ima jos nekog ko ima ista iskustva pa sam hteo ovo da podelim, sa nekim ko to dozivljava. Ako imate neki savet ili komentar, rado bih cuo.

boyanna :)

boyanna :)
clan
clan

Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 3 338500 ......da li se nekom od vas desava kao meni da bas dugo sanjate neke snove ,iste samo svaki put drugacije oblikovane,godinama......ja cesto razmisljam o tome,probala sam da otkrijem sta znaci ali bezuspjesno............cak se ponekad dese neke stvari,dogadjaji,i ja se u trenutku osjetim kao da sam vec jednom sve to tako detaljno vidjela,bas mi se to cesto desava,ali onda se zapitam da li sam ja to sanjala,umislila,ili mozda nesto trece...ne znam stvarno....da ne pricam koliko se oslanjam na intuiciju,vjerujte mi ponekad je se plasim.....i cesto je testiram,mada strasno volim da analiziram ljude,stvari,dogadjaje,sve sto mi se ucini interesantnim...ne znam zasto to mi je oduvjek bila neka igra.....voljela bih da mi neko pomogne u vezi snova........pozdrav svimaaa

lucija

lucija
clan
clan

.....ehh, kasnim dobrano na ovaj forum , ovo
o čemu pišeš i meni se događa, i zbunjuje me ,P
ponekad čak osjećam i nelagodu , jer ti snovi
se ostvaruju u kratkom roku ..

pozdrav ,

Ouuujeaaa :)

Ouuujeaaa :)
clan
clan

Cao SVIMAAAA, cao Lucija, evo i ja sam nova na ovom forumu... :D i meni se isto desavaju neke cudne stvari, ne konkretno za snove ali za taj cudan osecaj kao da znam da ce se nesto dogoditi, oznoje mi se dlanovi, uzbudjenje mi poraste jednostavno ne mogu da stojim u mestu, kao neka hiperaktivnost, i neki cudan osecaj u stomaku.. nekad se stvarno nesto desi a nekad se ne desi nista, pa mi onda ne bude jasno, imam sve te "simptome" a nista se ne desi... malo zbunjujuce :S

heeej ljudiii, gde steee? :)))) Da li vam se ostvaruju snovi? - Page 3 227955

lucija

lucija
clan
clan

Hvala na javljanju ,, i da znaš ,lakše mi sada , puno lakše , ipak postoji netko tko proživljava identično ... hmmm , to su vrlo zbunjujući momenti i sama kažem , .. a evo što mi se desilo u proteklom tjednu ,..sanjala sam svoju susjedu sa drugog ulaza , inaće rijetko je srećem , ali kad se i sretnemo to je samo ono kratko , pozdrav za pozdrav i uobičajeno pitanje , kako ste? ...i tako sva u čudu i pitanje zašto mi je došla u snove i pomislim , hmm , vjerojatno s razlogom ... da bi nedugo zatim doznala da je pet dana ležala u stanu mrtva ....Ajde reci ! ..i tako ima tu još štošta zaispričati ...

pozdrav ,

Ouuujeaaa :)

Ouuujeaaa :)
clan
clan

i meni je mnogo lakse bilo kad sam procitala ove sve komentare, ja sam pomislila da sam prolupala i da umisljam, al sada je bolje jer vidim da nas ima joooos:D
a joj, kao neka intuicija, zamisli, bas strasno, a jel si mozda mislila i po danu o toj zeni?... i meni se cesto desava da kada pomislim na neku osobu, a nisam je videla dugo OBAVEZNO ali obavezno je vidim negde... i desava mi se cesto da kad imam te simptome uzbudjenja, znojenje dlanova skakanje u mestu, leptirice u stomaku, desi mi se da vidim moju simpatju... jednom prilikom sam sa drugaricama sedela ispred pekare i ja kazem "ej ljudi osecam onaj moj osecaj u stomaku" i one mi odgovore "ma daj, ti uvek to osecas" i posle 5 min ja opet kazem "jao ljudi ovo se povecavaaa, osecaj me ubi" i one opet "pa reci sta osecas, daj proci ce" i posle 2 min ja vrisnem "jaooo sada je prevelik osecaj eksplodiracuuu" i odjednom cujemo brm brm brm i okrenemo se kad ono decko koji mi se vec duze vreme svidja priblizava se na motoru i gleda, a moje drugarice u neverici... i posle me je prosao taj osecaj, cim sam ga videla... al stalno imam taj neki osecaj za njega... jel mozda znas nesto o tome? :)

i jos jedno pitanje, jel si rekla mozda nekom za tvoje osecaje i jel ti veruju?

lucija

lucija
clan
clan

Pozdrav !
Razumijem te u potpunosti. Imam dvije jako dobre prijateljice s kojima mogu razgovarati o toj temi i one me ohrabruju i same imaju neka svoja razmišljanja vezana za paranormalne stvari , , ezoteriju , astologiju , i tako sve u tom smijeru ... što se tiće tvojih leptirića ,moje je objašnjenje da je to jaka intuicija i da lovimo neku višu fenkvenciju osjećaja ,odnosno da smo kanalima povezani koji su znatno prorijeđene strukture pa primamo takve signale ... evo ispričat ću ti još jedan svoj osjećaj sličan tvojem: prijateljica moje prijateljice koja ne živi u našem gradu netom smo se upoznale , popile kavicu i tako uz vrlo veselo i ugodno druženje ( jasno osjećala sam neku povezanost, a prvi put je vidim ) razišle se sa obećanjem da susret moramo poniviti ,, i tako neko vrijeme je prošlo , i ja osjetim da se nešto s njom događa . Danima me mučio taj osjećaj , pitam svoju prijateljicu dali su se ćule i dali što zna o njoj , rekla mi je da ne , ali sve je bilo ok.od zadnji put ... i tako nedugo iza toga javi se naša znanica iz bolnice i kaže , eto ima zdrastvenih problema ...ponekada me plaše te moje intuicije jer uvijek se obistine ..Već duže vrijem razmišljam o tome da potražim nekoga tko se razumije u te stvari( a da nije šarlatan ) postoje vrsni duhovni majstori i stručnjaci , ali ja mislim da je to dar ,i da te naše sposobnosti ne treba zanemariti , naprotiv ...
Da se vratim na tvog dečka , povezanost je očigledna tu su i simpatije ili neka vrsta ljubavi ,provjeravaj svoju intuiciju , na naćin kada osjećaš da on misli na tebe , pitaj ga dali je u to i to vrijeme mislio na tebe i tako ćeš dokazati sebi dali pravilno primaš signale , ,Na taj naćin sam i ja provjeravala samu sebe , dali je uistinu to tako .... kompleksna je to tema i uistinu nam treba stručnjak s toga područja .... hmmmmmm , možda se pojavi , znaš kako kažu :" kada je učenik spreman pojavljuje se učitelj ", vjerujm u to

Šaljem ti tople pozdrave i želim ugodan dan.

Ouuujeaaa :)

Ouuujeaaa :)
clan
clan

Hej :)
Kako ovo citam dobijam dojam kako je tvoja intuicija stvarno jaka i slazem se sa tobom, treba to da postujemo i da budemo radosni sto to imamo jer je to dar bez obzira da li ponekad osecamo nesto negativno ili pozitivno...takodje se i slazem " kada je učenik spreman pojavljuje se učitelj ", mozda on i jeste tu a da mi ne znamo, a da nas jednostavno vodi... mozda je cak prisutan i tu negde blizu nas, a "ispoljava" se kroz nekog, mozda cak i kroz te nase drugarice koje nas podrzavaju :)
A ja nekad osetim toliko uzbudjenje, a na kraju se nista ne desi i onda ostanem malo zbunjena, al ko zna, mozda je trebalo nesto da se dogodi a "igrom sudbine" nije... mozda i ne mozemo bas sve da "procitamo"... a sto se tice te povezanosti, neki ljudi bas mogu to da osecaju, tu povezanost, evo tebi je bas konkretno i vezano za ljude, cak se i onaj prvi primer za onu zenu sto je umrla slaze na neki nacin i sa ovim sada sto si mi ispricala... jezivo, ali nekada je i dobro, jer nekada mozda i mozes da sprecis te neke dogadjaje...samo obrati paznju na svoju intuiciju i kad ti bilo ko padne na pamet na taj nacin, odmah zovi i pitaj sta je sa tim nekim...
A recimo sto se tice te moje simpatije, ne mogu bas da ga pitam jel u to i to vreme mislio na mene jer nas odnos je nekako komplikovan, i nekako pun slatke tenzije, nekih cudnih osecanja, pa kad bih ga to pitala ispala bih "lujka" :D a htedoh reci jos jedan dogadjaj vezan za njega i mene, jednom prilikom oko 17h vracam se sa drugaicom sa glume, i cekamo autobus pola sata, a bila je zima, prosle godine, i bilo je bas hladno, smrzle smo se i ja pogledam gore i kazem naglas "ajde molim te neka dodje i onaj zuti drndavac od autobusa, samo da stignemo kuci" a na to se drugarica nasmeje ali me i podrzi i kako sam spustila glavu mi vidimo skrece taj zuti autobus, u prvi mah nismo mogle da verujemo i mi ulazimo u bus kad ono ON sedi u basu i gleda me u neverici kao i ja njega, dal je moguce u to nebulozno vreme da ga sretnem u basu... i tako smo se gledali i gledali...
a imam jos jednu pricicu, svake godine tj u poslednje dve godine na dan moje skole skola organizuje priredbu i ja ucestvujem u priredbi, obicno glumim ili igram, i drugarica i ja smo krenule na tu priredbu al smo svratile do skole po neke kostime i kako smo krenule da prelazimo ulicu drugarica mi kaze "jao jel ono on, jao ma nije, jao jeste, pogledaj" kad ono stvano nama u susret idu on i njegov drug, a nas dvoje spustimo glavu a njegov drug i moja drugarica krenu da nam se cepaju od smeha, to je bilo 2009...a 2010 na taj dan, tj dan priredbe nisam ga srela pre priredbe al zato jesam posle, opet tu na istom prelazu odjednom sam cula neko zujanje motora i svi moji drugari su mi rekli da se okrenem i on je prosao al je sve vreme sporo vozio i gledao u tu grupicu i ja se malo izdvojim da vidim jel to stvarno on i on i ja se zacudjeno pogledamo, i naravno bio je on...moji drugari opet nisu mogli da veruju, stalno mi on izbija na nekim mestima na kojima mi ne bi palo na pamet da cu ga videti bas u to vreme... i sada ocekujem da se tako nesto dogodi i u 2011, haha, na istom tom prelazu xD
a takodje i leta 2009 moja drugarica i ja krenemo na kej, da se prosetamo, da se zezamo i udjemo u bus kad u autobusu on i njegova starija sestra, i njegova sestra ga namerno gurne malo i mi se tu samo stidljivo pogledamo, a to je bio poslednji dan koji ce da bude ovde, jer vec sutra je trebao da putuje na more celo leto...dal je moguce da je to bio kao nas pozdrav, haha xD a mi se redovno i cujemo i dopisujemo i javljamo jedno drugom al sve nekako sa tenzijom nekom, onako manje vise stidljivo, ne znam zasto je to tako, obicno mi nije ni sa jednim deckom tako... a mi smo bili jako kratko zajedno, 20-ak dana, prvo smo se upoznali preko decka koji mi se prvi svidjao i kad smo se videli neki pogledi su rekli mnogo vise nego reci, al smo bili drugari kao na pocetku, al od tada smo se sve vreme culi... jer to je pocelo tako sto je on mene zvao sa njegovog telefona jedno vece da sacekam njega i tog lika sto mi se svidjao prvi, jer nesto tom liku nije bilo dobro, i od tad ima moj broj, kaze da ni sam nije znao sto ga je uopste sacuvao jer me nije ni znao, tek posle smo se upoznali...i posle kad sam odbila tog lika sto mi se prvi svidjao ovaj je krenuo u akciju, al sve spontano i polako i bas nam je bilo lepo al ja sam morala da raskinem jer nismo mogli da se vidjamo, jer bila je hladna zima 2009, i tata mi nije dao da izlazim napolje, a nisam mu rekla da imam decka i reko bolje da raskinem da ga bezveze ne zavlacim, nek nadje neku drugu devojku, bilo mi je zao al u tom trenutku sam samo htela da ga oslobodim...tek posle sam zazalila stvarno... on meni moze da kaze sve, i ja njemu, bez problema, al to nikako nije drugarski, to svi osecaju, samo nas dvoje to ne priznajemo, mada on sada ima devojku i lepo mu je, bar mi tako kaze, kao voli je, a kad ja spomenem njemu nekog mog decka njega to ne interesuje, odmah se buni da on to ne treba da slusa, da ja to njemu ne treba da pricam itd, a ja njega slusam za te njegove devojke... a kad pricamo uzivo sve nesto smesno, al nikako se ne doticemo teme ljubavi, uvek o nekim glupostima trabunjamo... ja znam da sam jos "mala" da bih pricala o toj temi, al nekako mi se sve to desava tako, da moram da podelim sa nekim ko me razume, a narocito sa nekim malo starijim i sa iskustvom, iako ja pricam drugaricama iako me u potpunosti podrzavaju i pricaju mi sve ipak bih zelela da i ovde saznam neke stvari :) ne znam zasto i ne shvatam zasto je to sve tako.. bas ima dosta dogadjaja koji me vezu bas za njega, al da ne pricam sad sve, odjednom na nekim mestima se vidimo i u neko nebulozno vreme i samo se zacudimo... mozda je ovo sve smesno sto sam ispricala, al sta cu ja kad je tako :D pa sta mislite o tome?
~A ima nesto ne vezano za to, sve vreme pokusavam da prikljucim mikrofon u kompjuter, pre mozda dva tri meseca, i pretrazujem kuciste, monitor, instaliram neke cd-ove i nista, nece, sve nesto izbacuje pogresno... i ja se razljutim i ostavim mikrofon i legnem da spavam i u snu mi se javi kako zvucnik leti i kabal od mikrofona i kako kabal od mikrofona ide prema zvucniku i prikljucuje se u rupicu sa strane zvucnika, i to bas mi je pokazalo i u koju boju rupice i ja pozelim da se brzo probudim, ne znam kako sam samo to uspela, kao da sam znala i kao da sam bila svesna dok sam sanjala i probudim se, skocim i uzmem mikrofon i zvucnik i prikljucim iiii RADI :D ahahaha, smejala sam se i smejala... strasno sta se sve desava :D i tata mi se smejao xD a tek drugarice :D

lucija

lucija
clan
clan

Topli pozdrav iz hladnog Zagreba ,

Znam da si čekala moj odgovor , ispričavam se , naime u virozi sam već drugi tjedan tako da na kompu radim smo ono što posao od mene zahtjava ,,, za tebe ipak mi je potrebno malo više vremena.Tražila si moje mišljenje u vezi tvoga dečka i situacije , gle , smatram da u životu ništa nije slučajno , tako mislim da i vaši susreti u nebuloznim vremenima i sto tako i u identičnim datumima imaju itekao veliko značenje .Sama ćeš doći do odgovora kada za to dođe vrijeme , samo nemoj ignorirati , nego i dalje nastavi pratiti situaciju ...čitala sam jako puno o tome kako se duše ( ako vjeruješ u inkarnaciju , ovo češ razumjeti )prepoznaju , pa stoga smatram da vi vučete neke poveznice iz prijašnjih života , primjera radi : dali ti se ikada desilo da nekog prvi put vidiš , a činiti se da ga poznaješ godinama , ee to ti je zbog toga ....spominješ san koji ti je pomogao riješiti problem prikapčanja kablova na komp .. i bila si svjesna da sanjaš i pod uticajem tog sna riješila problem , takvi snovi imaju naziv ' lucidan san ', kod mene su oni vrlo česti , ..kada sanjam svjesna sam da je to san i odmah u snu pronalazim što mi se kroz san želi reći . Kažeš da si još mala , ali mene si na neki naćin fascinirala i specifična si , odskaćeš od svojih drugarica , radiš na višoj frekvenciji , loviš valove za koje tvoje drugarice nisu sposobne, zato te u čudu gledaju o čemu ti to pričaš .Danas se lako možeš povezati sa istomiščljenicima, tehnologija je uznapredovala , i sve ti je dostupno , samo radi na sebi i nikada ne dozvoli da netko uništi u tebi tvoje jastvo ....kada jednom postaviš pitanje ' zašto se nešto događa ' više nema povratka , samo ćeš ići dalje i dalje i otkrivati nove stvari i vidici će ti se širiti , i nikada ti neće biti dovoljno informacija i sama sam u tome , momentalno čitam o kvantnoj fizici , sve ti je to povezano ..Duhovnost , to je najbitnija stavka svakog čovjeka , samo joj se ne pristupa na pravilan način ...piši mi o svemu što ti se događa tu sam da ti pomognem koliko god znam i mogu ...eto vidiš , univerzumu ništa nije nemoguće , samo je potrebna želja ..
Skratila sam pisanje , glava me jako boli, ufff ta viroza ( a i godine su tu , haa, haaa)obečavam da ću sve nadoknaditi sljedečim javljanjem ..

Budi mi vesela i sretna ,pozdrav ti ostavljam !

Ouuujeaaa :)

Ouuujeaaa :)
clan
clan

Topli pozdrav iz hhhhllllaaaadnog Beograda :)

hahaaha, ma samo red rad i disciplina Razz haha, a sta cete neko mora i to, kad bi se svi izlezavali gde bi nam bio kraj... xD

A sto se tice tog sna, fascinantno mi je to i smesno, al recimo nisam se uopste uplasila kad sam to otkrila u snu, samo mi je bilo cudno...

A sto se tice mog "ljubavnog zivota", on mi nije decko, na neki nacin mi je bivsi, mada mi to poricemo, kao da nismo ni bili zajedno, a nekad kazemo da jesmo itd, al to sad nije bitno xD Sto se tice toga delimo isto misljenje, tako sam i ja bas razmisljala i analizirala, pa cak i moja drugarica koja je sve vreme uz mene sto se tice bas toga, i ona je sve to tako shvatila...al ne znam da opisem taj osecaj, nekako mi je cudno, ipak imam 17god a desavaju mi se takve stvari, i bas sam pre neki dan razmisljala da mi se to nije desavalo dok ga nisam upoznala, a posle je sve krenulo, tj cini mi se da je krenulo od kad sam raskinula...
evo recimo juce, on ide u jednu skolu, a ja u drugu, i svim danima imamo isti broj casova, i juce ja resim da ne odem na taj autobus odmah posle skole vec sa drugaricama odem u grad da razgledamo neke stvari, bas da bih ga izbegla... i posle razgledanja dolazim na stanicu i okrecem se kad ono on ide sa svojom sadasnjom devojkom... i kako me je video tako je stao u mestu i zaokrenuo devojku ka sebi da bi on mogao jedno vreme da gleda u mom pravcu, i uopste nije hteo da dodje do stanice, sve vreme je zadrzavao devojku, te veze pertle, te stavlja kapu, pa kapuljacu, te namesta jaknu, a sve to usporeno, i tek kad sam sa drugaricama usla u drugi autobus jer smo isle kod druge drugarice, on je prisao ka stanici.. mislim, ako mu ne znacim nista i ako voli tu devojku kako kaze, sto nije dosao na stanicu i javio mi se kao drugarici... strasno, eh taj muski mozak xD al uvek kad hocu da ga izbegnem eto ga, nema te sile da mogu da ga izbegnem...u krajnjem slucaju ocekujem ga da mi izadje iz frizidera :D
a recimo taj datum kad smo se "smuvali" stalno me "proganja", gde god da odem videcu... evo recimo tog datuma al sledece godine, kad smo vec raskinuli, otisla sam sa drugaricama u bioskop da gledamo jedan film, i moje drugarice su kupile karte i ja sam krenula da kupim i naravno sta mislite koje sam mesto dobila? jedino prazno mesto je bilo broj tog datuma, onda film se radi o tom broju isto, kao taj vek, pa svi su dobili naopacke naocare pa su morali da ih menjaju u toku filma, a samo sam ja dobila prave... dal je moguce... ovo sve izgleda kao da lupetam i pricam gluposti, al to se stvarno desava...
ili recimo, krenula sam kod rodjaka i taman da izadjem iz ulice sa biciklom on izlazi iz svoje sa motorom :S ili kad sam krenula kod drugarice, izlazim iz ulice peske, i taman da predjem ulicu eto njega sa autom... ili kad sam pratila drugaricu kuci, stojimo na stanici i ja opet kazem da osecam bas jak osecaj i one mi govore "ma daj nemoguce, ne verujem da cemo ga sad videti", a ja ne znam sta da odgovorim i odjednom cucnem da me taj osecaj prodje, i mozete misliti sta se dogodi, eto njega iz druge ulice, a moje drugarice opet u neverici, a nekad sam i ja sama u tom nekom cudu...a joj xD znaci stalno se susrecemo, a moja drugarica voli da me zeza "vi se ne susrecete vise, to nisu susreti, to je bukvalno naletanje, jedno na drugo" i taaaako... :) eto jos nekih dogadjaja xD


pozdravslatki

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Similar topics

-

» SNOVI ISTINA ILI FANTAZIJA?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions