Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

nesto kao "how I wish U were here"

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

Prosto moram da ti se obratim: posle mog duzeg nepojavljivanja medju vama, veceras zadjem na sajt i naravno zakasnim (sta je tu novo?!): vidim da je veceras bila aktuelna radio emisija ciji si ti bio domacin. Ali umesto tvog glasa cujem daaavni hit Straits-a (vidi naslov:), koji me kao i svakog nostalgicnog raka kupi i resim da ti se ipak obratim.
Pomagaj!
Dakle, rodjena sam 23.06.71. u BG-u - da li karte daju nekakav znak da ce se Mr Pravi ikada pojaviti u mom zivotu - obzirom na moje godine..:), ili je krajnje vreme da prestanem da gajim bilo kakve iluzije i nastavim da radim ludim tempom, jer mi je to jedini izlaz, kad vec nema mnogo zabave:( ... i sa nostalgijom se secam... ponecega

A sad opet: WOW (za muziku:)) - upravo ide Cure: Lovesong (I will always love U)

cekam.. nestrpljivo
pozdravslatki

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

E pa pepper moja za daleku buducnost morala bi da mesas ti karte ali ovako za mesec unapred nemam sta zivahno ni da ti kazem za ljubav to ti je bolje za gospodina pravog da pitas Alexs ona to astroloski vidi
nesto kao "how I wish U were here" 186744
nesto kao "how I wish U were here" 872738

http://tarot.aspektastro.net/

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

:) mesala bih ja karte licno, ali kako - porukama, pa ni fonom to bas ne funkcionise?:
Tek probacu konverzacijom sa Alex da utvrdim ima li meni pomoci. nesto kao "how I wish U were here" 333483
nesto kao "how I wish U were here" 122133 - anyway na trudu i vremenu!
nesto kao "how I wish U were here" 973100

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

ma kavim porukama zeno?
Svakog petka ti ja radim besplatne konsultacije,sada je stopirano zbog selidbe centra al kad bude opet mozes da vidis na mojoj stranici i adresu i vreme i sve pa izvolte na mesanje karti za duzi period ok?

http://tarot.aspektastro.net/

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

Ok & Hvala!!!!!
"Zena" (jel to nesto kao "luda zenska glavo" Wink ) primila k znanju!
Salim se naravno, te cim uhitim vremena, snacicu se s mesanjem Embarassed - mislim: kad vec insistiras, necu da te razocaram sunny
nesto kao "how I wish U were here" 17435
nesto kao "how I wish U were here" 641623

Gogi

Gogi
aspektastro tim
aspektastro tim

pepper_tnt ::Ok & Hvala!!!!!
"Zena" (jel to nesto kao "luda zenska glavo" Wink ) primila k znanju!
Salim se naravno, te cim uhitim vremena, snacicu se s mesanjem Embarassed - mislim: kad vec insistiras, necu da te razocaram sunny
nesto kao "how I wish U were here" 17435
nesto kao "how I wish U were here" 641623

Kod:
"Zena" (jel to nesto kao "luda zenska glavo" ;) )

Ni blizu No daleko bilo nisam tako pomislio ZENO je kao ZENO-zena si Wink

Kod:
Salim se naravno, te cim uhitim vremena, snacicu se s mesanjem :oops:  - mislim: kad vec insistiras, necu da te razocaram :sunny:

neces morati da se snalazis nesto kao "how I wish U were here" 679538 sve ti ja pokazem kad dodjes Embarassed Wink

nesto kao "how I wish U were here" 920233 kiss_

http://tarot.aspektastro.net/

pepper_tnt

pepper_tnt
STAR clan
STAR clan

ma samo sam malo provocirala na temu "zene", no frks nesto kao "how I wish U were here" 69753

A kako kazes (ne umem da citiram deo poruke, te ga kopiram:))
"neces morati da se snalazis nesto kao "how I wish U were here" 679538 sve ti ja pokazem kad dodjes Embarassed Wink "

Naravno - verujem u tebe, zato ti se i obracam!
Samo me, molim te, nekako obavesti kako-kada-gde... i probacu da se stvorim
i jos jednom

MySpace Comments - Thanks and Thank You
MySpace Layouts - Thanks and Thank You
Free Comments and Graphics

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions