Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D)

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Luna's Child

Luna's Child
clan
clan

Dežurni veštac se javlja na dužnost :D Za sve koji žele informacije, nema glupih pitanja - pitanja mogu da krenu SAD :)))

aspektastro

aspektastro
Admin
Admin

aj nek krenu od mene,sta je to cime se ti bavis? Sta ti znaci vestac? Sta radi vestac? Koja je to magija?
Sta se moze sa tom magijom?


Jesu malo glupa ali za nas obicne smrtnike vrlo dubokoumna....

http://www.aspektastro.net

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Mora da bocka vudu lutkice i kuha kokosije noge:)....Salim se naravno....zanimljivo ti je zanimanje u svakom slucaju

Gost

Anonymous
Gost

Luna's Child ::Dežurni veštac se javlja na dužnost :D Za sve koji žele informacije, nema glupih pitanja - pitanja mogu da krenu SAD :)))
Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 388401 Samo nam ti falis ovdje medu nama........ Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 419173 ja koliko sam citala (opsjednuta sam....citam i sto triba i ne,triba) i slusala (propovjedi...starijih).
VJESTAC/VJESTICA.........da oni nocu dave u snu ljude i jahaju na metli Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 905748
I onda ja kazem.......nek te nosi voda sto dalje od mene i drustva gdje se ja krecem.........jos samo mi ti tribas(pored svi moih problema i muka) da me davis nocu dok spavam(inace sam velika spavalica)........dakle ja tebe BOIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS.WEB MAESTRO..........BANUJ TO POD HITNO!!!!!!!!!!!!! king

mirjanamp

mirjanamp
moderator
moderator

Lori ::
Luna's Child ::Dežurni veštac se javlja na dužnost :D Za sve koji žele informacije, nema glupih pitanja - pitanja mogu da krenu SAD :)))
Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 388401 Samo nam ti falis ovdje medu nama........ Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 419173 ja koliko sam citala (opsjednuta sam....citam i sto triba i ne,triba) i slusala (propovjedi...starijih).
VJESTAC/VJESTICA.........da oni nocu dave u snu ljude i jahaju na metli Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 905748
I onda ja kazem.......nek te nosi voda sto dalje od mene i drustva gdje se ja krecem.........jos samo mi ti tribas(pored svi moih problema i muka) da me davis nocu dok spavam(inace sam velika spavalica)........dakle ja tebe BOIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS.WEB MAESTRO..........BANUJ TO POD HITNO!!!!!!!!!!!!! king


E pa Lori stvarno si me nasmijala Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 69753 Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 768168
Ja skontala da nas neko provocira, aludira na nas da se bavimo vjesticijim poslovima. Ma ko ce ga znati sta je pisac htio reci....ali je u pravu da postoje samo crni i bijeli ljudi

Gost

Anonymous
Gost

Jaooooooj Miki............ma bas me briga sta je htio i mislio.............hocu zeno da spavam na miru..........jel kuzis??? Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 905748

Magija (nema crne ili bele, ljudi su crni ili beli :D) 137100

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Moje pitanje: sta ima dobro u tome?

Sjecam se ko klinka, pricale se neka price, da polizes cigaretu pa ako onaj ko ti se svida povuce dim, zaljubit ce se. I recimo da ima takva magija koja djeluje, kako ta ljubav moze bit sretna? I sta bi ja imala od toga, kad mi se neko svida, zelim se i njemu svidat, zobg sebe, a ne da bude samnom zbog neke vise sile :))

I tako u bilo cemu, ne samo ljubavi, sta je dobro ako ne postignemo nesto sami? Meni je to ko korupcija :D Ono, platis ispit da prodes, ali nije ti to gust ko kad svojim trudom dodes do toga.

Jel mozda ima neka bit koju propustam??

PlayaZ

PlayaZ
clan
clan

Bubac ::Moje pitanje: sta ima dobro u tome?


Sve je dobro.
Osnovni problem je u tome sto ljudi tako gledaju na magiju, cirbu ciriba neko se zaljubi u tebe. Ili tako nesto.
U principu to sa istinom nema veze. Occultni putevi se proucavaju da bi se doslo do visih malte ne bozanskih znanja i da bi se razumela sve-priroda a ne da bise bacale vvradzbine da se neko zaljubi ili da se neko saplete ili tako nesto.

Poenta je u razumevanju prirodnih procesa na iskonski nacin.

No, imam ja pitanje za tebe. Posto se predstavljas kao vestac.. kojoj skoli pripadas, kom redu, koju struju izucavas?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions