Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

HVALA....HVALA za pokloncic!!!Ja sam

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Gost

Anonymous
Gost

Ja sam prezadovoljna.........s,moim pokloncicem,sta sam odabrala............... HVALA....HVALA za pokloncic!!!Ja sam 354555

HVALA....HVALA za pokloncic!!!Ja sam 707344 HVALA....HVALA za pokloncic!!!Ja sam 76181

ttiinnaa

ttiinnaa
STAR clan
STAR clan

Lori ,a kako si ga uzela..ja nikako ne mogu...nisam dobila nista na mail?

Gost

Anonymous
Gost

Pa nisam ni ja dobila jos mail Tinice.........ali znam koji sam poklon odabrala...........
i pored tog poklona pise sta je u njem..........kuzis???

Jel se sjecas koji je to poklon bio.......oli ne.....mislim paketic??? HVALA....HVALA za pokloncic!!!Ja sam 920233

ttiinnaa

ttiinnaa
STAR clan
STAR clan

mislim da je ispala knjiga..ali nisam sigurna...

Gost

Anonymous
Gost

ttiinnaa ::mislim da je ispala knjiga..ali nisam sigurna...
Ehe...Tinice...pa kak nisi zapamtila....koji si pokloncic odabrala............. No
Al ...dobro,maestro ce to vec sriktat..........sad samo cekaj mail od njega....OK Exclamation
..................... HVALA....HVALA za pokloncic!!!Ja sam 5898 HVALA....HVALA za pokloncic!!!Ja sam 239264

Dasein

Dasein
V.I.P clan
V.I.P clan

Hehe, ja se vec prepala da sam krivo mail upisala, ali vidim da ni vi niste dobile :)

Moj je isto knjigica, jedva cekam :))

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions